Wpis z mikrobloga

Dziś w pracy jedna Karyna ogłosiła że jest w drugim tygodniu ciąży. Jak to usłyszały pozostałe Karyny, to chyba dostaly pieluchowego zapalenia mózgu lub innego #!$%@? mózgowego. Zadecydowały że skoro ona jest w aż tak zaawansowanej ciąży( kek), to zracji tego że jestem mężczyzną, mam teraz przejac część obowiązków Karyny xDDDDDD I tak muszę teraz co chwilę znosić jej do biurka pisma bo Karynka nie może dźwigać ani się schylać, robić jej herbatę i podstawiać pod nos i inne bzdury xD jak powiedziałem żeby #!$%@? bo mam sporo swojej pracy, to tak na mnie hulnely że ja #!$%@?. Oglosily Że jak dziecko urodzi się upośledzone to będzie moja wina, a wtedy jej Seba mnie dojedzie xDDDDDD Zwyzywaly mnie od nieczułych #!$%@? bo jak mogę odmówić matce w ciąży!! Boże całe szczęście jednak że nie ruchalem polki i dzięki temu nie zaliczyłem wpadki. Kobiety to taki rak, a te w ciąży i jej kolezaneczki to już katastrofa. Najlepsze jest to że jej kolejny gowniaki jest z wpadki, a ona i Seba mają od #!$%@? długów xDDDDDD Ciekawe co one jutro zaczną #!$%@?, aż się jeszcze bardziej nie chce iść do tego januszexu... #zalesie #pracbaza #ciaza #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #patologiazewsi
  • 44
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz

Polki jedyne czego chcą w życiu to gówniaka i faceta ze snów, dlatego to taki rak. Gówniak to dla nich niesamowite osiągnięcie, tak jakby zdobyły K2...

Równie #!$%@?ące jest gdy jakiś pasjonat swojego bieda czikłaczento pierdzieli godzinę o tym czego te auto nie ma, a dla mnie to tylko 4 koła z blachą i siedzeniem w środku...
  • Odpowiedz
@marihlana123 Ale ona jest #!$%@? w drugim tygodniu a nie zaawansowanej ciąży, jakby ledwo chodziła to każdy by pomógł.

W tej sytuacji karyny chcą z wykopka zrobić sobie sługusa. Zagazowałbym takie karyniska...
  • Odpowiedz
  • 0
@Przegrywstulejarz generalnie w społeczeństwie już tak jest ze sie dba o kobiety w ciąży gdyż to wlasnie ten gosc w jej brzuchu bedzie za paredziesiat lat placil podatki miedzy innymi na ciebie i generalnie ludzie dbaja o przedluzenie gatunku
  • Odpowiedz
@Tomek1902 od daty ostatniej miesiaczki, trudno by kobieta o tym nie wiedziala. W tym kontekscie jest bardzo ok, pytanie czy wszyscy zrozumieja? Ostatnio byl tu tup, ktory po 5 dniach od seksu wiedzial, ze jest ojcem ;] Tobie "zwracam" absolutna racje!
  • Odpowiedz
  • 0
@Przegrywstulejarz: moze jestem jakis #!$%@? xD ale jakbym wiedzial ze ktos w mojej pracy jest w ciazy,niewazne czy go lubie czy nie to bym pomagal w takich drobnostkach,moze to stulejarstwo moze bycie dobrym no ale mama juz mnie tak nauczyła xD ofc pomijam to o straszeniu seba i rozkazy


@marihlana123 Jeśli różnica pomagać komuś z własnej woli. Szczegolnie jak to będzie już zaawansowana ciąża. Ale jak ci karyny mówią
  • Odpowiedz