Wpis z mikrobloga

W sumie dodam sobie tutaj taki wpis.
Przesłuchałem całej płyty TACONAFIDE Soma 0.5mg. Jest, to co się spodziewałem od samego początku, poziom tej płyty jest bardzo wysoki i ciężko będzie go przebić jak dla mnie w tym roku.
Bity które tam są, to jest istny majstersztyk(oprócz tego #!$%@? przez Garczyka). "INTRO" tutaj sie znacząco wychyla, Steez i Rumak zrobili świetną robotę. Co do lirycznej strony, tutaj każdy znajduje coś dla siebie i osobiście ciężko mi wybrać jedną najlepsza. Przykładowo "VISA" bardzo przyjemnie sie słucha i czuć taki chillout, i taki #!$%@? przy "PIN".
A więc podsumowując ta płyta posiada wszystko, od zajebistych bitów po numery dla każdego. Wyrównany poziom obu raperów. Szczerze, po 4 utworach byłem troche sceptycznie nastawiony a tutaj sie miło zaskoczyłem. Oczywiście mówię o Soma 0.5mg, 0.25 to będzie inna bajka u mnie, zwłaszcza ze jest Palec, Kaz i Bedoes których po prostu nie lubie zbytnio ostatnio
a no i dodam jeszcze ze oprawa dostarczona z plyta jest genialna xD Fajnie tak poczytać takie wiadomosci, tak samo nie spodziewalem sie ze to Filip kupił globus od Kuby xDDD
#farezowskierapy owskierapy - tag gdzie dodaje sobie kawalki i wypociny gowno warte jak i cala polska rap gra
#quebonafide #taconafide #tacohemingway #polskirap
Farezowsky - W sumie dodam sobie tutaj taki wpis.
Przesłuchałem całej płyty TACONAFI...

źródło: comment_VJuECV7NZTOeEU69eisxRDJrT7zF5YiM.jpg

Pobierz
  • 54
@Farezowsky: najbardziej z tej płyty podobało mi się Mleko & Miód i Visa, no i Outro. Cała płytka jest bardzo przyjemna :) Quebo troche depresyjnie, a Taco hajsy hajsy xd Trochę za dużo autotune wg mnie. Co do featów to mi nie siadły, 0.5>0.25