Wpis z mikrobloga

W sumie dodam sobie tutaj taki wpis.
Przesłuchałem całej płyty TACONAFIDE Soma 0.5mg. Jest, to co się spodziewałem od samego początku, poziom tej płyty jest bardzo wysoki i ciężko będzie go przebić jak dla mnie w tym roku.
Bity które tam są, to jest istny majstersztyk(oprócz tego #!$%@? przez Garczyka). "INTRO" tutaj sie znacząco wychyla, Steez i Rumak zrobili świetną robotę. Co do lirycznej strony, tutaj każdy znajduje coś dla siebie i osobiście ciężko mi wybrać jedną najlepsza. Przykładowo "VISA" bardzo przyjemnie sie słucha i czuć taki chillout, i taki #!$%@? przy "PIN".
A więc podsumowując ta płyta posiada wszystko, od zajebistych bitów po numery dla każdego. Wyrównany poziom obu raperów. Szczerze, po 4 utworach byłem troche sceptycznie nastawiony a tutaj sie miło zaskoczyłem. Oczywiście mówię o Soma 0.5mg, 0.25 to będzie inna bajka u mnie, zwłaszcza ze jest Palec, Kaz i Bedoes których po prostu nie lubie zbytnio ostatnio
a no i dodam jeszcze ze oprawa dostarczona z plyta jest genialna xD Fajnie tak poczytać takie wiadomosci, tak samo nie spodziewalem sie ze to Filip kupił globus od Kuby xDDD
#farezowskierapy owskierapy - tag gdzie dodaje sobie kawalki i wypociny gowno warte jak i cala polska rap gra
#quebonafide #taconafide #tacohemingway #polskirap
Pobierz
źródło: comment_VJuECV7NZTOeEU69eisxRDJrT7zF5YiM.jpg
  • 54
@Smutnytramwajzruczaju: Laik? No jakoś wątpię, zupelnie się nim nie jaram. Bonsonem sie jaram od daaawna, płyta dobra, chociaż kilka kawałków średnich, ale z tym top5 się zgodzę, bo wrócił stary dobry Bonson. Bisz też bardzo spoko, ma mega grę słów momentami. Dla mnie Taconafide jest naprawdę na wysokim poziomie, Quebo przez ostatnie kilka lat #!$%@? co tu dużo mówić, eklektyka, plyta roku, niektóre kawałki na ezoteryce, prawie cala egzotyka mi mega
Nie no lepszy Kali albo Tede xD


@loczyn: nawet nie wiem o czym do mnie piszesz. Tako kojarzę tylko z tego że go katowali niestety w Trójce jakiś czas temu, a to drugie coś z tego, że jakaś różowa na mirko się kiedyś podniecała że ją wybrał do przelecenia (?) czy czegoś takiego.
To co niby wyląduje w top 5?


@krzysiek944: Ostry, Gural, Bonson, Reno, Otsochodzi, Pjus chociażby... pewnie są jeszcze inne lepsze o których nawet nie pamiętam, a dopiero kwiecień.
@Budo: ostry? Większość płyt to sredniawka z kilkoma dobrymi kawałkami. Chyba tylko dla dorosłych cała trzymała poziom wysoki.
Otsochodzi to już jest całkiem jakiś przereklamowany twór, daleko mu nawet do top10 jak dla mnie

Każdy ma swoje gusta, z tych wymienionych to z Bonsonem się zgodzę, no ale to wszystko subiektywne opinie :)