Wpis z mikrobloga

10 najlepszych zawodów w 2016

Lista #!$%@? related:

HR Generalist

Product Manager

Asset Manager

Fit-out Coordinator

Key Account Manager

E-commerce Manager

Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce to się tak w dupach poprzewracało że #!$%@? mnie strzela.
Ja #!$%@? rozumiem - dekarz, ślusarz, hydraulik, ale to co #!$%@? tam wypisują to jakieś stanowiska na których sam pracujący nie wie co robi dokładnie, tylko typu:
- Aaa, no zajmuję się riserczem i czelendżingiem przy brafingu i robimy mobbing i rimming dla dużych commerszial gimnazjumrejszyn w Junajted Stajtes.
Tak jest, oby #!$%@? był jakiś #!$%@? armagedon i to całe gówno z tych korpo #!$%@?ło z roboty bo nikt nie będzie potrzebował assalut rimming key meneger of analing tylko #!$%@? glazurnika i montera.

#pracbaza #praca #takaprawda
  • 8
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa: Product Manager to po prostu jest ten co w Tesco towary układa na półkach. Bez spiny nie zarobi wiecej od Ciebie w Januszexie :D
Fit-out Coordinator - trener na siłowni, jak musi sie zajmowac kilkoma osobami na raz to ma to "Coordinator" w nazwie stanowiska :D
Key Account Manager - Zwykły woźny "key" i "Manager" na to wskazuje =D

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa: Popieram puryzm językowy, ale w tym przypadku nazwy stanowisk mają pewien sens, tj. globalnie te pozycje nazywają się wszędzie tak samo (szczególnie w międzynarodowych korporacjach, niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony w Chinach, Polsce czy Brazylii), dzięki czemu ludzie z branży łatwo orientują się o co chodzi.

Cała reszta płaczy dopisana jest przez Ciebie, ci ludzie doskonale wiedzą co robią i firma o światowym zasięgu nie zatrudniałaby byle kogo bez
  • Odpowiedz
  • 0
@Maglev

szczególnie w międzynarodowych korporacjach, niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony w Chinach, Polsce czy Brazylii


We Francji też? Poważnie pytam.
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa key account manager to zwykle menedżer w dziale obsługi klienta biznesowego/b2b lub klienta kluczowego. e-commerce manager to kierownik sprzedaży przez internet, HR generalist to najpewniej osoba decyzyjna w zasobach ludzkich, np przy spisywaniu umów z pracowbikami, ustalaniem benefitow czy przy prowadzeniu rekrutacji. Tak się nazywa stanowiska jeżeli firma ma działy lub po prostu kontakt z zagranicznymi klientami co przekłada się na zarobki.
  • Odpowiedz