Wpis z mikrobloga

To jest mega głlupota w ogóle, nie ma żadnej choroby która da się wyleczyć psychiatrycznie.Farmakologia psycho to porażka.
Kiedy zachorowalem na nerwice to chcieli mnie truć, a co najlepsze leczenie przyczyn czyli wizyty u psychologiem to byly 20minotowe wizyty w pospiechu raz na 2-3 mies.Po lekach miałem dodatkowe lęki czułem sie fatalnie ogólnie, a po 4 wizytach u psychologa ten mnie opieprzyl ze odstawilem "leki" i zapytal mnie co zamierzam z tą moją nerwicą zrobic.
Od psychologa nie uzyskalem zadnej pomocy, tylko opowiedzialem mu o swoim zyciu, ten robil jakies testy w miedzy czasie i ogolnie nic z tego nie wyniklo.
#psychologia #psychiatria ##!$%@? #choroby #medycyna
  • 10
@Plusk więc masz jedną chorobę, ale piszesz, że żadnej choroby psychicznej nie da się wyleczyć, choć jest ich multum. Do tego nie bierzesz leków i dziwisz się, że nie działają (no shit!) i że ktoś Ci mówi, że robisz źle.

Prawie legitymacyjne.

Co do wizyt. Nie odpowiada Ci forma? Widocznie trafiłeś na kijowego lekarza i powinieneś poszukać kogoś, kto ma dobrą opinię zaangażowanego specjalisty. Wizyty nie są częste, bo potrzeba czasu aby
@Mollina: Brałem trucizne, ale wysiadałem po nich fizycznie, a to nakrecalo spirale lęku, w nerwicy lękowej to powodzenia z takim leczeniem, co do innych chrob to podaj mi chorobe psychiczna ktora psychiatria potrafi wyleczyć?
@Plusk mam na tyle pokory, że bez studiowania psychiatrii się nie podejmę. Wiem, że większość da się skutecznie leczyć. Twoje spostrzeżenia są słuszne, ale powinny trafić do lekarza, a nie na wykop.
@Plusk: Przykro mi ze trafiles na malo kompetentnych ludzi ktorzy nie wytlumaczyli Ci jak przebiega proces leczenia zaburzen lekowych. Rozumiem Twoja frustracje, ale nie sadzisz ze to nie fair obrazac cala dzialke medycyny na podstawie pojedynczego przypadku?
Trzymam kciuki ze jednak trafisz jeszcze kiedys na kogos kto Ci pomoze.
@Mollina: @schizotypal: @Waltz: Ale jaki sens jest leczyć pacjenta skoro na rok wypadalo mi wtedy okolo 5-6 wizyt po 20minut?Czesto w tym stresie az zapominalem co bylo na poprzedniej wizycie, dodatkowo brak pracy i dochodw wszystko potegowal
@Plusk: taka psychoterapia jest bez sensu, to fakt. W zaburzeniach lekowych wskazana jest terapia poznawczo behawioralna, optymalnie 1x w tygodniu po godzinie. Skoro nie miales pracy to powinienes byl zglosic sie na oddzial dzienny gdzie dostalbys wlasnie adekwatne oddzialywania terapeutyczne I pewnie pomogli w uzyskaniu zasilku.
@schizotypal: Nie wiem nikt mi tak nie powiedzial, ale i tak by sie nie zgodzil, w tedy jak mialem ataki to iles razy dziennie balem sie ze umieram, w smutnym szpitalu z kratami itp. ...
@schizotypal kiedy ja potrzebowałam szpitala, miałam skierowanie i ogromną świadomość tego, że to moja ostatnia szansa, w Warszawie odsyła mnie z kwitkiem. Na Sobieskiego potraktowali mnie jak gówno, argumentując, że nie ma miejsc. W kolejnym szpitalu musiałam przekonywać lekarza, że nie próbuję się wkleić na wczasy, a ratować życie, bo boję się sama siebie.

Zapotrzebowanie jest tak ogromne, że naprawdę trudno się tam dostać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)