Wpis z mikrobloga

Ostatni wpis tego typu XD Dziś byłem w Skodzie zobaczyć Superb i Kodiaq.
Bardzo słabo nas przyjęto, aż odechciało mi się kupować czegokolwiek. Zero gadki by nas przekonać czy #!$%@?, tylko odpowiedzi: TAK, NIE XD

Superb był taki, minus że niby auto nowe, 0 km przejechane ale już zarejestrowane więc byłbym w papierach drugim właścicielem:
http://polmotauto.pl/skoda/samochody-dostepne-od-reki/?advert_id=436

Bardzo za to spodobał mi się Kodiaq w wersji SportLine który stał w salonie w pięknym szarym kolorze.
Dużo większy niż myślałem, w #!$%@? miejsca w środku.
Jedyny minus to pewnie taki że to Skoda XD i szybko straci na wartości.

W piątek zabierają mi Yarisa i muszę coś na miesiąc wypożyczyć na czas zakupu ale nie za drogo wiec jak macie jakieś znajomości to prv XD
#skoda #motoryzacja #samochody #wypozyczalniasamochodow
Pobierz O.....9 - Ostatni wpis tego typu XD Dziś byłem w Skodzie zobaczyć Superb i Kodiaq. 
...
źródło: comment_tgJ0PVJsKN2YwSqB6m3GieowM38DzHU5.jpg
  • 24
@Oskarek89: jakie ? Jak to tylko papierowy właściciel. Kupiłem auto używane od " pierwszego " właściciela a w CEpiku jestem czwarty. Poprostu najpierw było zarejestrowane na salon, potem na leasing, potem właściciel wykupił z leasingu na siebie i sprzedał mi.

I nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.
@Oskarek89: kupujesz auto dla siebie a nie dla kogoś ;D
Teraz jak się kupuje auto to jedziesz do serwisu, dają CI historie napraw itp i po sprawie. Chyba tylko Januszy interesuje który właściel ;D
@Oskarek89: Jak będziesz zbierał całą dokumentację od auta to przy sprzedaży nikt nawet nie spojrzy, że jesteś drugim właścicielem. Po za tym Superb jest popularny, więc nie powinno być problemu z sprzedażą.