Wpis z mikrobloga

Ostatni wpis tego typu XD Dziś byłem w Skodzie zobaczyć Superb i Kodiaq.
Bardzo słabo nas przyjęto, aż odechciało mi się kupować czegokolwiek. Zero gadki by nas przekonać czy #!$%@?, tylko odpowiedzi: TAK, NIE XD

Superb był taki, minus że niby auto nowe, 0 km przejechane ale już zarejestrowane więc byłbym w papierach drugim właścicielem:
http://polmotauto.pl/skoda/samochody-dostepne-od-reki/?advert_id=436

Bardzo za to spodobał mi się Kodiaq w wersji SportLine który stał w salonie w pięknym szarym kolorze.
Dużo większy niż myślałem, w #!$%@? miejsca w środku.
Jedyny minus to pewnie taki że to Skoda XD i szybko straci na wartości.

W piątek zabierają mi Yarisa i muszę coś na miesiąc wypożyczyć na czas zakupu ale nie za drogo wiec jak macie jakieś znajomości to prv XD
#skoda #motoryzacja #samochody #wypozyczalniasamochodow
O.....9 - Ostatni wpis tego typu XD Dziś byłem w Skodzie zobaczyć Superb i Kodiaq. 
...

źródło: comment_tgJ0PVJsKN2YwSqB6m3GieowM38DzHU5.jpg

Pobierz
  • 24
@Oskarek89: z tym traceniem na wartości to ja bym sprawdził jeszcze raz na twoim miejscu. Skoda w chwili obecnej jest jedną z najmniej tracących na wartosci marek w Polsce, a Skoda Octavia najbardziej poszukiwanym autem (tak, tak przebiła nawet Passata)
@Oskarek89: Jak polecisz za radzymin to moge Ci dać e36 w coupe 316 która mi służyłą do zabawy, Minus taki że aby jechało to musisz do czerwonego pola doprowadzać, za free na ten miesiąc o ile nie obetrzesz! :D
@Oskarek89: ale po co kodiaq? karolq wam wystarczy.

Pisałem ci wcześniej, co się dziwisz podejścia jak w salonie skody dobry sprzedawca #!$%@? 10 aut na tydzień. Na #!$%@? ma się stresować, przejmować skoro klienci sami się wpraszają.