Wpis z mikrobloga

@voent: swoja droga to jak Cie ktoś zabije i zabierze topór to ja tu widzę morderstwo i kradzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie bardziej Ciekawi co z fantem zakupu gry online za 100zl gdzie na start dostajesz powiedzmy 1 milion złota i kupisz miecz ode mnie, w zasadzie nie kupowałeś waluty tylko grę ale za walutę kopiłeś przedmiot.
@voent: instytucja państwa w internecie to absurd tak jak podatki od dóbr w internecie. To dotyczy również kryptowalut. Państwo nie może i nigdy nie będzie mogło tego kontrolować. Oni nie ogarniają tego jeszcze ale to tylko kwestia czasu. Państwo może kontrolować i opodatkowywać jedynie dobra, które mają postać fizyczną.
Niestety albo stety to początek końca państw bazujących na przemocy, wymuszaniu podatków.
Już nie muszę płacić podatków nikomu ponieważ oni nie kontrolują
@voent: Sprowadzanie całego problemu do absurdu i robienie z siebie idioty, któremu się wydaje, że kogoś "zaorał" pokazuje ministerstwu, że kryptowaluciarze to autystyczni pieniacze. Już wczoraj widziałem, że im spamujesz Twittera, ale to z dzisiaj to absolutny hit. Akurat sprzedaż przedmiotów wirtualnych do gier jest bardzo łatwa do rozliczania i nie ma żadnych sprzeczności. Co do kwestii kradzieży/przywłaszczenia/oszustwa to zastosowanie mają właściwe przepisy kk. Nie musisz robić z siebie durnia, bo
A oprogramowanie ma postać fizyczną, bo znajduje się na płytce CD?


@Hatespinner: czy blockchain jest na płytce CD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ty zawsze pociesznie bredzisz, dlatego nie mam cie na czarno. XD


@Hatespinner: ja też ciągle jestem na wypoku aby pośmiać się z Waszej propagandy, już nic nie pomaga? Ani płatni trole ani nie płatni? Już przyszliście szerzyć swoje kłamstwa z głównej strony wykopu
czy blockchain jest na płytce CD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawlo74: Czekaj, jeszcze raz wkleję ci co za bzdurę napisałeś, bo może sam tego #!$%@? nie zaczaiłeś. XD

Państwo może kontrolować i opodatkowywać jedynie dobra, które mają postać fizyczną.

postać fizyczną

dobra


fizyczną
@Hatespinner: widać, że nie znajdujesz się w nowej rzeczywistości biedaku :( Nawet nie potrafisz korzystać z komputera, wszystko kopiuje Ci się niechcący ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie uda się Wam mnie zdyskredytować, ale próbujcie, próbujcie.