Wpis z mikrobloga

@Wiadro666: co za polactwo no nie mogę xD faktycznie beka, bo typ sobie na luzie w szlafroczku poszedł do sklepu. W UK ludzie tak robią i każdy ma wyje*ane w to tylko w Polsce jak w lesie
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: o tototo, jakby byli z ziomeczkami w sklepie i widzieli typa w szlafroku plus kubotach to karozulela smiechu i snapy nie mialaby konca ale na wykopie trzeba dodac legendarmy komentarz

serio ktos daje #!$%@? o to jak ktos sie ubiera?

robienie zdjecia z przyczajki innym jest jeszcze gorsze


I nawiazujac do zdjecia to owszem, taki ubior do sklepu jest troche nie na miejscu ale niedlugo zaczniecie bronic typow w dresie
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Kiedyś szef mojej mamy pojechał do głównego oddziału firmy w USA na spotkanie biznesowe. Jak to spotkanie biznesowe to on formalnie ubrany w garniak. W USA +-40 stopni. On zlany potem. Spotyka w knajpie na mieście szefów a oni na niego patrzyli jak na kosmitę. Byli ubrani w zwykłe spodenki krótkie i t-shirty(takie śmieszne) jak młode gimby. Było to z 20 lat temu więc jeszcze większości kultura za granicą była
  • Odpowiedz
@Wiadro666: W normalnym, cywilizowanym kraju jak pójdziesz do sklepu w szlafroku, to sprzedawca albo się do ciebie uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta - czy nie potrzebujesz czegoś jeszcze?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Wyskoczysz w szlafroku do pobliskiego warzywniaka, to jak ktoś cię zauważy, to albo zrobi ci zdjęcie i wrzuci na Wykop, albo
  • Odpowiedz
@Lontor: jak dla ciebie wyjście do biedronki po bułki to uroczystość podobnego kalibru co ślub czy matura to współczuję.
Skąd wy się urwaliscie? Nawet na Ukrainie wyjście do sklepu przestało być odswietnym wydarzeniem jakieś 20 lat temu...
  • Odpowiedz
@Wiadro666: nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to że twoje "czinoski" przestały być modne i teraz hip jest chodzenie w szlafroku. Chodzi o to ze twoja cyganska mentalność AKA "idę do sklepu to muszę się wystroic najlepiej zaloze cały swój dobytek na siebie (raybany, koszulka bossa, iphone) niech ludzie wiedzą że JESTEM KIMŚ" jest dla normalnych ludzi śmieszna :)
  • Odpowiedz