Wpis z mikrobloga

Polakom brakuje pokory, bardzo, bardzo jej brakuje. I to brak pokory, i absolutnie nic innego nie było powodem tragedii, która wydarzyła się 8 lat temu.

Polska nie potrzebuje kupować Caracali, zbuduje je se w 2 lata z Ukraincami i w dupie mamy Francuzów. Ba, nasze będą tańsze i lepsze bo te francuskie uziemione, nawet Francuzi nimi nie latają i nam ten szrot wciskają. Polak nie zrobi?!

Będziemy równiez mieli własne auta elektryczne. Ministerstwo przeznaczyło na to kilkadzieisiąt mln Euro. Przy nas te wszystkie Muski wysiadają. Niby taki mądry, z funduszy inwestycyjnych wydoił kilkanaście mld dolców, a produkcja Tesli to idzie jak krew z nosa, akcje lecą na łeb, pewnie niedługo zbankrutuje. A niby taki mądry i innowacyjny. BAŁWAN jeden.

Unia? Na co nam Unia?! Że niby nam autostrady wybudowali? Że niby oczyszczalnie wybudowali? przecież my do Unii dopłacamy, gdyby nie Unia mielibyśmy 2 razy więcej autostrad i oczyszczalnie w każdej gminie niczym Orliki, a z 500+ możnaby zrobić 1000+. Na Unii tylko Niemcy korzystają, właściwie to oni nią rządzą, to ich narzędzie ucisku innych krajów. Dlatego Niemcy tacy bogaci.

Ostatnio nasz patriotyczny rząd te hameykańskie Patrijoty kupił. Normalnie mnóstwo mld złotych na to ma wydać. Jakby w Polsce nie było madrych ludzi?! Nie ma inżynierów? 2-3 lata i sami byśmy sami zbudowali, może nawet lepsze i jeszcze byśmy na nich zarabiali bo byśmy innym sprzedawali. A te głupki Amerykany 30 lat nad tyn pracowały. PRYMITYWY!


I ten sam brak pokory objawił się 10 kwitetnia 2008 roku.

Te głupie procedury, że niby nie można lądować gdy nic nie widać to chyba sama Łunia wymyśliła. Oni mają 10 ciężarówek głupich przepisów o krzywiźnie bananów itd. Te systemy naprowadzania na lotniskach to są dla żółtodziobów, którzy pierwszy raz w samolocie lecą. ŚMIAŁO, ZMIEŚCISZ SIĘ....


#neuropa #smolensk #polska #4konserwy #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 12
@chanelzeg: Wiadomo, inni to idioci, przepisy są glupie tylko Polak jest ekspertem we wszystkich dziedzinach. Gdyby Żydzi i lewactwo nie mieszało to hohoho Panie, co to by było! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie wspaniałe państwo pełne geniuszy zniknęło z map na 123 lata, potem przegrało IIWWŚ aby następnie znaleźć się w uścisku większego brata ze wschodu. Jak to możliwe?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chanelzeg: z PiSem to jest tak, że im kto wyżej tym większe jest przekonanie że mi wszystko wolno, że prawo i przepisy to tylko wskazówki. W każdej partii się tego raka znajdzie, ale PiS jest tu wyjątkowy - PiS nigdy się nie cofa, jak polityka z tej partii za rękę złapiesz, to on będzie przekonywał że to nie jego ręka, aż do gorzkiego, zazwyczaj, końca.

Komiczne to dla mnie
Komiczne to dla mnie jest. Gdy widzę to w mediach, to przed oczami latają mi sceny oblężeń, z Władcy Pierścieni. Takie do bólu stereotypowe - źli-źli kontra dobrzy-dobrzy, aż od nich dobrem promienieje.


@mnik1: najlepsze podsumowanie Twojego sposobu patrzenia na politykę, my elfy a oni - Uruk - Hai ;) Nie polecam takiego stylu życia.