Wpis z mikrobloga

Jak już tak kombinujesz to kup sobie działaczkę na podlasiu za przysłowiowy #!$%@? i płać krus


@robertx: ale to cos uprawiac chyba trzeba bo dronami podobno sprawdzaja
Nie chcę płacić zusu, zamiast tego chcę zainwestować w drugie mieszkanie


@jan7796: xD xD xD Zwrot z obydwu inwestycji jest skorelowany z wiekiem społeczeństwa, więc kiepsko kombinujesz xD
@jan7796: Kluczem jest dywersyfikacja oszczędności (w tym inwestycji). Jest powiedzonko Warena Bufeta: "Na 5 produktów finansowych, w które zainwestujesz 1 da wspaniały zysk, 3 zachowają się przeciętnie a 1 tragicznie". U mnie to się sprawdza :P
@dr_Klotz: Ja mam inne obserwacje. Oni są przyzwyczajeni do życia za 500 zł (z podobnymi cenami w sklepach). Z racji małej bariery językowej zaczynają tu już sprowadzać całe rodziny z zamiarem osiedlenia się na stałe. To tak jak z polskimi dziećmi, których rodzi się sporo, ale w UK.
@Kajotpe: Jak ja lubię te obserwacje własne xD Według statystyk większość ukrainców w polsce to albo pracownicy tymczasowi którzy wracają po pół roku do siebie, albo szukają opcji żeby uciec na zachód do pracy na czarno - ostatnio była afera, że nie wiadomo co się stało z ogromną ilością ukraińców którzy wjechali przez naszą granicę xD Poza tym OP się pyta o możliwość zarobku na wynajmie mieszkania za 40 lat, co
Czyli będziemy mieli coraz mniej ludzi, przy coraz większej ilości budowanych mieszkań.


@dr_Klotz: + całe osiedla wieżowców z wielkiej płyty zbliżające się do wieku 100 lat

Ja jednak bym zainwestował w ZUS xD


@dr_Klotz: I kto Ci będzie na ten ZUS pracować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma co się licytować. Jeśli rzeczywiście "jebnie " to nic nie pomoże - ani ZUS, ani nieruchomości. Będzie trzeba
+ całe osiedla wieżowców z wielkiej płyty zbliżające się do wieku 100 lat


@Kajotpe: Coś mi mówi, że one przetrwają dłużej niż produkowane "luksusowe apartamenty" od dewelopera" wybudowane masowo w ostatnich 25 latach. xD

I kto Ci będzie na ten ZUS pracować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma co się licytować. Jeśli rzeczywiście "jebnie " to nic nie pomoże - ani ZUS, ani nieruchomości.


@Kajotpe: Ale