Wpis z mikrobloga

Ale to jest dobry serial! Czasami nawet czuć klimat Dextera, za którym tęsknię. Jeden z lepszych seriali ostatnich lat?

Oglądałem po hiszpańsku (w oryginale). Jak przełączyłem kilka razy na angielski dubbing to parsknąłem śmiechem. Nie wiem czy to z przyzwyczajenia do oryginalnych głosów, czy ten dubbing jest zwyczajnie tragiczny. [ #domzpapieru | #netflix | #seriale ]
  • 20
@groszek71: Na pewno sprawdzę kiedy dokończę Domek. Zostało mi kilka odcinków.

Generalnie od kilku lat bardzo przekonuję się do kina europejskiego. "Nasze" seriale i filmy bardzo się różnią od papki z Hollywoodu, oczywiście na plus. Nawet w polskim kinie się dużo zmieniło.
@UberKatze: powinno to się zamknąć w jednym sezonie. Wkurza, że każdy serial bez względu na scenariusz musi być rozlany na kilka sezonów. Np. Dark (też europejski), o ile lepszy byłby gdyby się po prostu zakończył...
@groszek71: Filmweb nie jest żadnym autorytetem. Nawet ich redakcja nie potrafi napisać składnie zdania, a wszędzie znajdziesz w ich materiałach np. błędy ortograficzne. Od momentu, w którym zablokowali możliwość przeglądania strony kiedy ma się włączonego adBlocka nawet tam nie wchodzę. Na imdb widzę serial ma ocenę 8.0. :)
@UberKatze: Serial dobry ale tylko tyle. Jakoś nie mogę się się przekonań do żadnej z postaci. Trochę jedynie z Tokio mogę nawiązać jakąś więź emocjonalną ( ͡° ʖ̯ ͡°) . A tak na serio to bardziej bym go porównał do skazanego na śmierć. Schemat : jestem o krok przed policją, policja coś wymyśla kilka scen że jesteśmy w dupie a za chwile jeb as z rękawa.
Uwaga
Od momentu, w którym zablokowali możliwość przeglądania strony kiedy ma się włączonego adBlocka nawet tam nie wchodzę.


@UberKatze: uBlock - czyściutka strona, nic nie krzyczy że brzydko robię z reklamami.