Wpis z mikrobloga

@pawlo74: ja nie mówię, że nie jakiś czas temu kupiłem trochę btc, biorąc pod uwagę, że sprzedałem jakoś w październiku za 6200 a teraz kupiłem za 6700 to nie ma tragedii, ale i tak większość mam w kilku altach
@JanuszBizn3su: alty to scam kiedyś wszystkie zejdą do zera, nie ma miejsca na więcej niż jedna światowa waluta rezerwowa, kupując szitcoiny zawyżasz cenę i powodujesz wyższe straty dla tych, którzy dadzą oszukać się. Niestety strata pieniędzy to jedyny sposób aby nauczyć rozumu januszów inwestycji.
@pawlo74: tak jeszcze w gwoli wyjaśnienia, o btc też kiedyś wiele nieprzyjemnych rzeczy pisano, nawet teraz jest jeszcze wielu przeciwników btc, dla przeciętnego kowalskiego, czy Smitha, btc jest jedyną krypto o jakiej słyszeli z telewicji gazety, czy innego źródła, ale stopniowo jak ludzie będą wchodzić w krytpo, będą też odkrywac inne coiny, i jak wiele razy podkreślałem, w odpowiednim momencie rynek sam zdecyduje jakie projekty są wartościowe a jakie nie
już wiele razy dyskutowaliśmy na ten temat i raczej jesteś świadom, że w żaden sposób mnie do tego nie przekonasz, możesz najwyżej przekonać innych ludzi, którzy czytają ten post


@JanuszBizn3su: On nikogo do tych bzdur nie przekona. Wiele altów ma znacznie lepsze pokrycie niż BTC, bo służą do czegoś konkretnego. BTC to tylko spalona w niebyt energia, całkowicie zmarnowana w praktyce.
@pawlo74: widzisz ja mam wrażenie, że jak ktoś próbuje z tobą na spokojnie prowadzić dyskusje, to budzi sią w tobie taka nadzieja, jednak w momencie kiedy ta osoba oświadcza, że ma trochę inną wizję przyszłości to nagle zmieniasz postawę i zaczynasz atakować, to ukazuje, że masz trochę ograniczony punkt widzenia, nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na pewne rzeczy, tylko zamykasz się w swoich 4 ścianach
@JanuszBizn3su: janusz nawet amelek zrozumiał, że alty to scam Ty też zrozumiesz. Amelek mówił "rynek zweryfikuje". Jesteś niewykwalifikowanym inwestorem ale rynek zajmie się tym zaufaj mi. Rynek koryguje wszystko, to tylko kwestia czasu. Opinia jest opinią i tylko opinią, niczym więcej.
to sprawia, że nie da się z tobą prowadzić jakiejkolwiek sensowanej i spokojnej dyskusji


@JanuszBizn3su: nie mogę z Tobą dyskutować nie z mojej winy, niestety nie masz prawie żadnej wiedzy o krypto a to co wydaje Ci się, że wiesz jest kłamstwem, oszukano Cię. Nie wiesz prawie nic o bitcoinie. To nie jest tak, że Ty nie możesz ze mną podyskutować, to ja jestem jedynym człowiekiem, który jeszcze z Tobą dyskutuje.
@Lysyn: pamiętam jak w 2011 o tym usłyszałem. Pomyslalem, jaki shit. Kolejny internetowy syf. Kilka dolcow kosztował. Dużo za coś czego nie ma - podumalem. Dziś patrzę na kurs, a tam #!$%@? TYLE PINIENDZY panie za internetowe pinioszki! Niech szlak jasny i krew nagła wszystkich HODLerow zaleje!!