Wpis z mikrobloga

@NieJestemStad: @chem4tic:
Neoleaf Aurora. Po 9 „trójkątów” w jednym secie jest. Cena to jakies £180 za set. Z tego co z nim gadalem to tam sa 3x takie sety Aurora, 5x expansion packs po £45 za sztuke i jeden set z nowej kolekcji Neoleaf Rhythm po £200 za set.
Czyli w sumie za calosc dal okolo £1000 za same te swiatla.
  • Odpowiedz
@TomgTp: Typie, sam lubię zbierać fizyczne nośniki, więc wiem jak wygląda jakość polskich wydań. Więc weź spokorniej, bo się rzucasz jakby ci matkę obrażali. Zarówno koledzy wyżej oraz ponad 70 milionów subskrybentów pokazuje, że #!$%@? bzdury. Zarzuciłem ci, że brandzlujesz się fizycznymi wydaniami, a na dowód swojej pasji i pogardy dla Spotify wrzucasz wydanie "ZAGRANICZNA MUZYKA - POLSKA CENA" z bitratem 128 kb/s. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@WezniePrzestrzeleCiKolano pierwsza płyta to nie polskie wydanie więc się #!$%@? znasz i w dupie mam 70 mln #!$%@? subskrybentów. Nie walę też do kompaktów tylko kupuję co jakiś czas coś na czym mi zależy. Pozdrawiam, temat zamykam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Verbatino Spotify ma niewystarczająca bazę muzyki. Nie raz nie znalazłem tego co chciałem. Kupowanie premium na Spotify ma sens tylko jak słuchamy w miarę popularnej muzyki. Brak tam np podcastow, wykładów, audiobookow lbo po prostu mało znanych artystów. O wiele lepszy jest sam YT, bo oferuje nam wszystko. Szkoda tylko, że nie wpadli na pomysł, aby stworzyć aplikacje, która udostępnia samo audio swoich plików. Spotify wówczas byłby skończony.
Co do płyt CD
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k Nie chcę wyjść na jakiegoś strasznie czepialskiego, a po prostu podzielić się ciekawostką jakby coś ;)
Ogg same w sobie nie jest formatem kompresji, a jedynie kontenerem. Od biedy nawet FLAC można trzymać w ogg. Tak samo MP3. A algorytmem kompresji na Spotify jest Vorbis ;)
  • Odpowiedz