Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie głównie do mirabelek. Otóż z pewnej okazji zaplanowałem romantyczny wieczór. Obecnie mam następujący plan działania. Wpierw wręczę jej kwiaty (czerwone róże), następnie kolacja przy świecach (świece czerwone, w szkle) oraz do tego po drinku. Po kolacji torcik. Następnie wspólna kąpiel w wannie wypełnionej pianą i płatkami róż. W łazience będą porozstawiane świece (typu większy podgrzewacz, czerwony, o zapachu róż). Podczas kąpieli będziemy się karmić (lub jeść każde osobno) owocami w czekoladzie (świeże owoce, najprawdopodobniej truskawki, mandarynki, winogrona i fondue z czekolady). Tylko po pierwsze, zastanawiam się czy jedzenie w wannie to dobry pomysł czy może kolacja, fondue, tort i dopiero kąpiel. Oraz ogólnie jakbyście zareagowały na takie coś? Bo z jednej strony myślę, czy jednak nie przesadzam, bo trochę te plany zalatują kiepską komedią romantyczną. Więc nie wiem czy bardziej to doceni czy bardziej będzie się śmiała :P Warto coś zmienić, zrezygnować z czegoś, coś dodać?


#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Na wejście daj jej drina z pigułą, a potem romantycznie w każdą dziurkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

I więcej róż, bo ogólnie to trochę mało masz w planie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz