Wpis z mikrobloga

Miraski z #bydgoszcz i #torun, spędzam po pół tygodnia w obu miastach i zastanawiam się nad siłownią, tylko właśnie najwygodniej by mi było gdyby dało się to zrobić tak żebym jednym karnetem mógł sobie ćwiczyć w jednym i drugim mieście. Kojarzycie może czy są jakieś siłownie gdzie by to wyszło? Jestem dosyć zielony w tych tematach także będę wdzięczny za rady :)
#silownia
  • 7
@Kasahara: Patrzę na to beactive i wydaje się całkiem spoko. To faktycznie działa tak jak to opisują, płącę np. za te 3 miesiące i mogę sobie na ich wszystkie oznaczone siłownie (w Bydgoszczy i w Toruniu) chodzić ile razy w tygodniu chcę? Wiadomo, że jest to ograniczenie do 16.00 ale to mi nie przeszkadza
@PanKarmelek: ewentualnie jeszcze bellaline, ale to raczej droga impreza jak łącznie 1tydzien.
Z beactive w toruniu masz dwie silownie. Champion na bema ale przed 16 musisz wyjść, albo s4 na rydygiera i tam cały dzień

Obczaj czy nie ma jednodniowych wejść za free, zeby sprawdzić konkretną siłkę. Na tydzien to dobre cebuladeals będzie