Wpis z mikrobloga

Cześć gejmowe Mireczki.
Oglądałem recenzje klawiatur na YT i nie mogę znaleźć jako takiej, która by mnie interesowała. Tak więc może to Wy macie taką i używacie.
Chodzi o klawiaturę mechaniczną, najlepiej by maiła numPad (nie jest to warunek konieczny). Switche chyba najlepiej czerwone, bo bardzo często gram w #osu gdzue nacisk i prędkość aktywacji przycisku jest duża.
Czerwone, bo jak wiadomo najmniej siły wtedy używamy i dodatkowo jest cicha.
Ktoś coś ?
Na YT jest tego więcej niż ja stolców w życiu zrobiłem, tak więc ciężko się zdecydować. Ostatecznie sam się udam do mediamarktu i tam poklikam..ale że mam ponad 30 km do najbliższego to też nie chce mi się aż tak :D

#pytanie #klawiaturamechaniczna
  • 9
@Aou: no ja myślę właśnie o czerwonych, bo Osu. Do lola to nie ma różnicy jakie. Sam mam teraz klawiaturę membranową i w miarę ciężko chodzą te klawisze. Tak więc będzie przyjemniej zmienić na coś lżejszego. No nic chyba najlepiej będzie jak się przejadę do jakiegoś sklepu i sobie poklikam dla pewności.
@Ghooz: No tak właśnie patrzyłem, że jest za 250. Opuścili z 400 zł+ (( ͡° ͜ʖ ͡°))
Jutro chyba pojadę do media marktu i zobaczę jak leżą te klawisze i chyba ją wybiorę.

@Ruby302: dzięki za poradę :>