Wpis z mikrobloga

#gry #kiciochpyta

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w końcu się przemogła i zaczęła grać w Theme Hospital :)
i co najlepsze - bardzo ją to wciągnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie mi teraz proszę co można zaproponować po tym - bo ona już kończy ostatnie misje :)

grała wcześniej trochę w Hospital Simulator, wiem że chyba w tym roku ma wyjść Two Point Hospital - ale co zaproponowalibyście z gier tego typu (chodzi mi o symulatory ogólnie) Zoo Tycon? Rollercoaster Tycoon?

z simsów najbardziej lubi jedynkę - wszystkie inne wersje jej nie pasują, więc zakładam że najbardziej lubi gry 2D
blogger - #gry #kiciochpyta 

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w ko...

źródło: comment_CkrsqABkd9iADQ6VK9xm1EMEobuRogtR.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slommy: Tropico jest spoko - ale szczerze to sam tej gry dobrze nie ogarniam więc w razie czego ciężko by mi było pomóc w razie jakby jakieś wskaźniki zaczęły spadać :/
  • Odpowiedz
  • 1
@blogger Mnie bardzo wciągnęło Anno 2205, budujesz wielką korporację najpierw w klimacie umiarkowanym, później zakładasz bazy na lodowcach żeby stamtąd wydobywać surowce a później zakladasz bazy na Księżycu bodaj, w tym samym celu. Dwa miesiące gram i nadal mam dużo niezagospodarowanych terenów, szczerze polecam :)
  • Odpowiedz
@nn1upl: Spoko - chyba mam to na uplay bo było w cdaction - chociaż nie mam pewności bo wiem że sporo gier z tej serii wyszło :)
Nie wiem czy jeszcze settlersów jej nie podesłać :/
  • Odpowiedz
  • 1
@blogger chodzi o grafikę? Może tak, ale symulacja kolonii w nowym świecie gdzie robale mogą cię zjeść, możesz się ugotować w bazie jeśli zostanie podpalona przez piratów albo twoi koloniście zostaną żywcem zjedzeni przez wrogie plemie to nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@blogger oczywiście, jeśli drugą ręką przygotowujesz ucieczkę z kolonii, bo w jednym momencie zaatakowały cię roboty, spadł opad radioaktywny i skończyła się energia na zasilanie działek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Laaq: no właśnie - i tu się rozbijamy o problem nie do przejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo w momencie sprzątania opadu radioaktywnego i dopełnianiu energii w działkach trzeba jeszcze wytrzeć jednemu dziecku nos a drugiemu pokazać jak narysować schemat ostrosłupa w zeszycie krzycząc mężowi żeby sam odszedł od komputera bo już się nie ma sił :)
  • Odpowiedz
  • 1
@blogger ale jest pauza, najważniejszy przycisk w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rimworld to lekka wesja dwarf fortress, jak dla mnie najlepszego symulatora, mam nabitę 500h na steamie (w rimworld)

Co do trudności można samemu wybrać tzw. Pisarza. Jeden jest łatwy, drugi stopniowo podnosi poprzeczkę, trzeci jest losowy. Najlepiej ściągnąć pirata, potem ewentualnie kupić oryginał ( 2h na steamie nie wystarczy, no chyba że odrzuci grafika
  • Odpowiedz
To mam w bibliotece - ale nie wiem czy pasowałoby jej granie w zarządzanie więzieniem xD


@blogger: to SimAirport, grałem w to jakoś rok(?) temu i już wtedy było mega grywalne, a widziałem, że od tamtej pory mega dużo rzeczy dodali i poprawili
  • Odpowiedz
  • 1
@blogger jest jeszcze jedna gra oprócz rimworld, prison architect, simairport ( bo to chyba na tym samym silniku), o zarządzaniu hipermarketem, może to? Tylko nazwy nie pamiętam.
  • Odpowiedz
frostpunk


@Gherekns: Gra zapowiada się ciekawie - ale raczej dla mnie :)
Moja żonka i tak ma tutaj konto więc sobie pewnie obczai większość proponowanych tytułów :)
  • Odpowiedz