Wpis z mikrobloga

#gry #kiciochpyta

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w końcu się przemogła i zaczęła grać w Theme Hospital :)
i co najlepsze - bardzo ją to wciągnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie mi teraz proszę co można zaproponować po tym - bo ona już kończy ostatnie misje :)

grała wcześniej trochę w Hospital Simulator, wiem że chyba w tym roku ma wyjść Two Point Hospital - ale co zaproponowalibyście z gier tego typu (chodzi mi o symulatory ogólnie) Zoo Tycon? Rollercoaster Tycoon?

z simsów najbardziej lubi jedynkę - wszystkie inne wersje jej nie pasują, więc zakładam że najbardziej lubi gry 2D
Pobierz blogger - #gry #kiciochpyta 

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w ko...
źródło: comment_CkrsqABkd9iADQ6VK9xm1EMEobuRogtR.jpg
  • 74
@blogger: Railraods! To takie coś pomiędzy tycoonem a grą w budowanie własnych kolejek elektrycznych jak za dzieciaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) mechanika nie jest upośledzona i ma jakąś głębie, ale gra głównie odstresowuje... a Stardew Valley zajebiste, siejesz, zbierasz, walczysz z potworami, można utopić dziesiątki godzin, na moim Switchu stuknęło mi na razie koło 40h
a Stardew Valley zajebiste, siejesz, zbierasz, walczysz z potworami, można utopić dziesiątki godzin, na moim Switchu stuknęło mi na razie koło 40h


@gOOrcio: Ja mam przegrane 51 godzin na pc :)
że też o tym wcześniej nie pomyślałem - to możne być dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Heheszkara: Beach life wygląda nawet fajnie - podobne jest trochę do Tropico , które też jest spoko gierką :)
@gOOrcio: Co do tematu kolejek elektrycznych - sam za czasów gówniaka miałem kolejkę PIKO :)
ale to raczej zabawa dla chłopców - dziewczyny nie interesują się kolejkami :)
@blogger Niestety mam wrażenie, że jest nie do dostania w cyfrowej dystrybucji :/ Gierka była wydawana przez Microsoft więc stawiam, że trzymają łapy na prawach i nic z tym nie robią. Może używane pudełkowe wersje by się gdzieś znalazły ale to też chyba w grę wchodzi eBay, a to trochę za dużo zachodu ;D

Kurde sam bym kupił jakaś cyfrowa wersję. Mimo że płytkę z piratem bym jeszcze gdzieś wykopał z szafy
@blogger: racja, racja. Ale akurat Railroads! żonie zaproponuj, bo nawet bez nostalgii do kolejek tycoon naprawdę dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdeeeeecydowanie bardziej strawny dla casuala niż Railroad Tycoon
@blogger: nie warto grać w 2 tytuły tego samego gatunku pod rząd (nie ma poczucia świeżości, zawsze coś w drugiej grze bedzie gorzej zrobione niż w pierwszej).
Moja grała w Life is Strange i różne point-and-clicki (Machinarium, The Inner World) teraz gra w Unravel.
Możesz jeszcze pomyśleć o To The Moon.
@poji: To też jest dobra rada - granie w same symulacje może szybko nudzić :/

To the moon przeszedłem - faktycznie warta polecenia dla każdego :)

Unravel mam z bundla na origin chyba - fajne to jest?
Life is Strange też spoko i spróbuję zainstalować :)
Unravel mam z bundla na origin chyba - fajne to jest?


@blogger: trudno mi powiedzieć, grałem z 5min, grafika ładna, klimat skandynawii jest; różowa zobaczyła i od tego czasu sama siada czasami do tej gry.
No ale to platformówka, jakieś minimum zręczności jest potrzebne.
@Kauabang: ooo to też może być dobre - faraona z cleopatrą niedawno wyhaczyłem na steamie w promocji i sam się w to zagrywałem godzinami :) (chociaż budowanie grobowców mnie wkurzało - przez cholernie długie czekanie :)
ale mam też na płycie oryginalna polską wersję więc pewnie ją zainstaluję bo na steamie tylko po angielsku :/