Wpis z mikrobloga

#gry #kiciochpyta

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w końcu się przemogła i zaczęła grać w Theme Hospital :)
i co najlepsze - bardzo ją to wciągnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie mi teraz proszę co można zaproponować po tym - bo ona już kończy ostatnie misje :)

grała wcześniej trochę w Hospital Simulator, wiem że chyba w tym roku ma wyjść Two Point Hospital - ale co zaproponowalibyście z gier tego typu (chodzi mi o symulatory ogólnie) Zoo Tycon? Rollercoaster Tycoon?

z simsów najbardziej lubi jedynkę - wszystkie inne wersje jej nie pasują, więc zakładam że najbardziej lubi gry 2D
blogger - #gry #kiciochpyta 

Moja żona - która jest zdecydowanym wrogiem gier w ko...

źródło: comment_CkrsqABkd9iADQ6VK9xm1EMEobuRogtR.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@blogger: jeszcze może rzucić okiem na Railroad Tycoon (bardzo lubiłem grać we wszelkie Tycoony i obok TTD, TH i RT to chyba najlepsze) oraz Industry Giant, tylko nie pamiętam która część była najlepsza.
  • Odpowiedz
@gOOrcio: @xetrov: Industry Giant II

mam to w bibliotece steam ale wydaje mi się nieco za trudna :/
Albo tak mi się wydaje bo sam w to jeszcze nie grałem :)
Graliście w to? Jak oceniacie to pod kątem grania casualowego?

Nie wiem czy by się zainteresowała #openttd
  • Odpowiedz
@blogger: no to już takie bardziej granie w excela, grałem w to jak byłem nastolatkiem i ogarniałem całkiem dobrze, więc chyba Twoja żona też nie zginie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno nie jest to poziom Rollercoastera gdzie nie da się przegrać, ale jak pogra chociaż trochę w takie TTD/OpenTTD to się jej może spodobać.

Kolejnym krokiem będzie pewnie EU i inne takie ( ͡°
  • Odpowiedz
@blogger: Zoo tycoon polecam, bardzo dobrze wspominam, jakoś w podbazie grałem więc na pewno byłoby spoko do luźnego grania. Nie wiem czy gdzieś do dostania byłby jeszcze Theme Park World, bo to też gierka którą strasznie dobrze wspominam z czasów dzieciństwa. Szczególnie opcje z przejażdżką swoimi kolejkami ;D

Może jeszcze spróbuj z takim SimCity 4 (nowsze to porażka, a Cities Skylines mimo że fajne, to jest bardziej symulatorem budowania niż
  • Odpowiedz
@blogger: nie no, teraz to raczej nie pchałbym jej w takie rzeczy nawet jak ten Industry Giant czy Imperialism (to też fajne), jak się jej spodoba to pewnie sama pójdzie w tym kierunku.
  • Odpowiedz