Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu wopisu @alxnr chce mi sie plakac, ze urodzilem sie tej #!$%@? plci. Bylbym rozowym to zalozylbym tindera i mial 1,5k par w miesiac... By do mnie pajacowali a ja ocenial najlepszych pajacykow tak jak do tej ww. Oczywiscie tak jak ona bym odrzucal slabych pajacow co zaczynaja od ,,hej''... Dzieki plci czeka mnie wieczna samotnosc...
#tinder #przegryw #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjde_z_przegrywu: skoro Ty nie chcesz spróbować poderwac, zagadać itp to ciezko bo tj w naszej kulturze. U Romów mógłbyś sobie żonę porwac, w Afryce kupić więc nie wszystko stracone( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu Wcale się nie dziwie że wpadasz w depresje jak szukasz dziewczyn na tinderze. Może dam Ci jakieś porównanie, które Ci to zoobrazuje. Tinder to taki tor wyścigowy dla szybkich samochodów i dobrych kierowców, samce alfa to własnie tacy kierowcy. A Twoją sytuacje można przedstawić tak, że #!$%@? się na taki tor Multiplą i chcesz przegonić te super bryki XD no wcale się nie dziwie, że łapiesz doła
  • Odpowiedz
@archi3: dlatego jestem skazany na samotnosc, przez zla plec @brondrzejforever: to nie jest bait, nie jestem trollem, jak nie podoba Ci sie co pisze to daj mnie na bl, a jak masz zamiar mi pisac brednie, ze trolluje to sama trafisz na moja bl @adamopol: wszedzie jest tak samo, rozowe nic robic nie musza a my mamy pajacowac
  • Odpowiedz
@cavveat: fajnie ale to niebieski do niej pajacowal. Bedac rozowym nic nie musialbym robic, ile razy ja mam to pisac? chce miec jak rozowy, zalozyc tindera i zeby do mnie pajacowali. Nie bawi w ogole mnie pajacowanie czy jak normiki ze swoim gowno ego z gowno korporacji nazywaja ,,zdobywanie''. Przez plec przegralem w zycie
  • Odpowiedz