Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu wopisu @alxnr chce mi sie plakac, ze urodzilem sie tej #!$%@? plci. Bylbym rozowym to zalozylbym tindera i mial 1,5k par w miesiac... By do mnie pajacowali a ja ocenial najlepszych pajacykow tak jak do tej ww. Oczywiscie tak jak ona bym odrzucal slabych pajacow co zaczynaja od ,,hej''... Dzieki plci czeka mnie wieczna samotnosc...
#tinder #przegryw #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki
  • 54
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: No zawsze jest jakas opcja. Teraz zarywam do jednej i woli chlopcow. I co, mam narzekac jak ty i jeczec, ze powinnam plec zmienic? Nie, znajdę sobie inną, tego kwiatu jest pol swiatu.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: na twoim miejscu pogodzilbym sie juz z samotnoscia albo znalazl jakis "lek" np. #divyzwykopem , bo bedac w twojej sytuacji (zakladajac, ze to prawda), to nie stworzysz zadnego, nawet w małym stopniu normalnego zwiazku. chyba, ze jakims cudem znajdziesz rozowego spierdoksa - polecam gg i losowac, sporo takich, tylko nie #!$%@? szajsu jak z tymi wpisami. ale szanse na to sa male i jeszcze bardziej sie zdolujesz
  • Odpowiedz
@Oseghe: super ale plci nie zmienie @PomidorovaLova: jestes zlym czlowiekiem, naprawde zlym. Nikomu bym nie #!$%@? psychiki @ponurychlopiec: piszesz do naczelnego dziwkarza wypoku, mentora dzisiejszych najwiekszych dziwkarzy... smiem twierdzic, ze gdyby nie moja rewolucja seksualna wypoku w pazdzierniku 2016 to tego tagu by w ogole nie bylo.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: no to jeszcze bardziej #!$%@?. w takim razie lepiej dac se spokoj, bo uwierz mi, milosc jest fajna przez jakis czas, trzeba miec ogromnego farta zeby tak sie dopasowac z jakas rozowa, ze bedziecie chodzic w skowronkach przez dluzszy okres czasu i to nie jest kwestia bycia alfa ani 9/10. chyba nie chcesz zostac betabankomatem? no wlasnie. bzikaj roksy, rob sobie co chcesz, bo jestes wolny i tyle xD
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu ja mowie to co inne różowe z wypoku juz dawno pomyslaly. ZADNA kobieta o zdrowych zmyslach nie weszlaby w blizsze relacje z kims takim jak ty. Przeciez wystarczy spojrzec na twoje wpisy by wiedziec ze jestes niezrównoważony i mozesz byc niebezpieczny w wypadku rozstania. Jeżeli twoją taktyką bylo zdobycie uwagi poprzez ustawiczny lament na wykopie to niestety, ale przegrales. Płaczem i błaganiem o litość nic nie wskórasz. Nie bedziesz nawet
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: kazda normalna kobieta by weszla w relacja ze mna. Rozstanie to rozstanie, na #!$%@? drazyc temat. Jak jedna rozowa wybrala innego przegrywa a mnie chciala sfriendzonowac to kulturalnie napisalem, ze zamykam ta znajomosc. Jestem z czlowiekiem z klasa a nie jakims prymitywnem, to lobuziaki, ktore tak kochacie sa niebezpieczne w przypadku rozstania
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: kobiety widza jaki jestes zdesperowany i to jest creepy. Masz aure psychopaty i szalenstwo w oczach. Nikt normalny nie #!$%@? 10 takich wpisow dziennie. Zal mi kazdej rozowej ktora ci sie podoba. Mam nadzieje ze nie znajdzie sie zadna glupia ktora da ci szanse.
  • Odpowiedz
@Theresa_Wiseau: kolejna bezczelna. Zarzuca mi psychopatie a sama napisala, ze jestem chory a nastepnie pisala, ze do konca zycia bede sam. To psychopata #!$%@? sie brakiem empatii, empatie szczegolnie winno sie okazywac wobec slabszych (min chorych), jasnym wiec jest, ze jedyna psychopata nie jestem ja a Ty. Pisze te wpisy bo nic innego mie nie pozostalo, do 25lv nie pisalem, i co? I bylo tak samo.
  • Odpowiedz