Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? pracuje na produkcji w holandii z polakami, czasem jest tak ze linia idzie wolniej i wtedy zaraz ci debile z polski zaczynaja ziewac i oznajmiac calemu swiatu jak to oni sie nudza i jak to lubia jak cos sie dzieje. Potrafia nawet powiedziec to kierownikowi. Dodam ze tam jest taki zapieprz ze trzeba tanczyc na tej linii zeby nadazyc. Ale niee nie moze byc chwili oddechu bo karynka sie nudzi i lubi jak cos sie dzieje bo jej leci. Narod niewolnikow. Zero poszanowania dla swojego zdrowia
#emigracja #holandia
  • 35
@marcinxx3: Zgadzam się z tobą. Polacy zapieprzają jak mrówki, a nie trzeba. Sam pracowałem w Holandii to jak była taśma produkcyjna (przepakowywanie Xboxów). Sami Polacy szli i prosili o więcej i później #!$%@? roboty nie było bo niewolnicy zapieprzali jak na fregacie, a nie trzeba było! Debile!
@marcinxx3: Przez ostatnią dekadę pracowałem w Niemczech. To jak sie polaczki zachowują, to jak są postrzegani to hańba dla Polski. Najmądrzejsi, najlepsi, co to nie oni, a jak przyjdzie co do czego, to nie potrafią skleić dluższego zdania w obcym języku. Józef się w grobie przewraca, ze walczył o niepodległość tego narodu.
Dam Ci dobrą radę, ucz się języka i szukaj pracy gdzieś, gdzie jest jak najmniej polaczków.
Pozdrawiam!
@zdzisuaw: Więc jesteś jednym z tych buntowników systemu wyzysku, niestety prawda jest taka, że przy takich normach ciężko w życiu dla szanujących samych siebie i pracę ;)

@johnmorra: Przerabiałem już biznesplan, za duża konkurencja w okolicy, a renomy brak, poza tym własny bizneZ jest patologią januszy i wyzyskiwaczy, mentalnie do nich nie nalezę ( ͡ ͜ʖ ͡)

@dnasstorm: W skrócie nie poukładało się, zresztą
Zrezygnowałem i znowu leże brzuchem do góry i czytam wykopy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lvl 36 i zastanawiam się do jakiego obozu trafię w następnej kolejności


@Sidroff: jak masz prawko, sprobuj poszukac roboty kierowcy. po kierowcach z mojej pracy widze, ze #!$%@? sie niezle. xd