Wpis z mikrobloga

Uuu, w piątej rundzie zgodnie z przewidywaniami odpadł Fanggotten. Jednocześnie uratował się Hed. Wielu wieściło mu szybko upadek, ale jak widać trzyma się świetnie. Kto wie, może okaże się jeszcze czarnym koniem igrzysk i odmieni losy faworytów - Kacpra i Arasza od filmików z legendarnym napracowaniem.

Wszystko okaże się po rundzie szóstej. Zapraszam. Z fartem, mordeczki.

PS jednocześnie chciałabym poinformować, że jutrzejszy wpis pojawi się jakoś wieczorem. Zaplusuj jeśli nie chcesz żeby ominęło Cię głosowanie w siódmej rundzie.

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)
p.....o - Uuu, w piątej rundzie zgodnie z przewidywaniami odpadł Fanggotten. Jednocze...

źródło: comment_40sMvCWFLVRtZnlWcUbnq3rMcQQEDtzh.jpg

Pobierz

Głosujemy na najmniej przystojnego pana z zdjęcia :3

  • Kacper 8.9% (204)
  • Hed 53.3% (1219)
  • Gambrinus 23.3% (534)
  • Arasz 14.5% (331)

Oddanych głosów: 2288

  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pizza-eco: kurla nawet te suchary Heda jakos nie przeszkadzaja, chociaz na początku lekko zenua, to przywyklem i lubie jego materialy. Top4 jest juz fajne, ale glos chyba na Heda, bo jeden czy dwa sucharki by byly ok, ale 1/3 materialu to za duzo xD. Wszyscy czterej robia fajne materialy, ktore z checia ogladam.
  • Odpowiedz
@anymous_: @bevegelsesmengde: Dla mnie hed to jeden z 4-5 najsympatyczniejszych growych youtuberów w PL ale może dlatego, że cenie specyficzny humor i celowe balansowanie na granicy żenady. Do tego spoko śmieszki w KrokietKast robił :D

  • Odpowiedz
@pizza-eco: najsmieszniejsze, że często ich widzę, bo mieszkam praktycznie obok ich siedziby xD ostatnio Gambrinusa w groszku widziałem i chciałem się zapytać co mu się wylosowało dziś i czy trudne ale się wstrzymałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz