Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ldldld3: Do których?

Bo ja jako fan Realu uwielbiam absolutnie każdego z obecnej kadry (może prócz Benzemy), kiedyś tak nie było, miałem pewne zastrzeżenia.

I ostatnio właśnie zastanawiałem się, czy kibice Barcy naprawdę lubią swoich graczy, takich jak na przykład Pique, Alba, Suarez (mimo tego, że jest kozakiem i absolutnie top 3 napastników), Busquets, Gomes, Turan.

Ja miałbym chyba wielki problem, żeby ich uwielbiać. A może mówię tak tylko przez pryzmat
@Beeercik: Turan już nie gra.
Jako fan Barcelony, nie wiem jak można lubić takiego Ramosa będąc kibicem tego klubu... ? Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia colego. A z piłkarzy których wymieniłeś to Alba i Suarez irytują kibiców FCB bardzo swoim zachowaniem, ale są kotami i za to się ich lubi, Busiego oceniasz przez jednego mema, nie przypominam sobie jego podobnych zachowań od dawna. Pique? Nie wiem o co Ci chodzi,
@Eoon: @kondziorakrobata: zawsze kisnę z osób, którzy oceniają busquetsa po jednej symulce z chelsea 100 lat temu xD

@Beeercik: polecam obejrzeć jeden mecz Barcelony i zwracać uwagę tylko na Busquetsa. Niesamowity zawodnik, inteligencja piłkarska, sposób poruszania się po boisku, technika, to wszystko robi ogromne wrażenie. Z resztą on w wieku 23 lat wygrał już w piłce wszystko co było możliwe do zdobycia. Chyba nikt inny w historii piłki nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kondziorakrobata: @Eoon: @pro666full:

W sumie racja, o Busquetsie pomyślałem jako ostatnim i dopiero wrzuciłem go w środek listy. Faktycznie chyba tamta sytuacja z Chelsea chyba za bardzo utkwiła mi w pamięci ;)
Wiem, że jest wybitnym DM'em.

Jeśli chodzi o Pique to nie podoba mi się jego pajacowanie w kontrowersyjnych sytuacjach i poza boiskiem.
Skoro tak nienawidzi Hiszpanii i pokazuje kibicom środkowy palec, to po co gra w reprezentacji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matius_: Zbliżają się mistrzostwa to i musiał poopowiadać trochę pod publiczkę, żeby znów na niego nie gwizdali.

Później znów będzie mówił o Hiszpanach 'hiszpaniki', o Pucharze 'waszego Króla', o 'waszej hiszpańskiej lidze'.

Jeśli nie czuje się hiszpanem to po co gra w reprezentacji?
@Beeercik: nie spotkałem się z żadnym oficjalnym źródłem potwierdzającym, że powiedział "puchar waszego króla", więc jeśli jakieś masz - podeślij. Były tylko domysły dziennikarzy, ale nigdy żadnych oficjalnych, samo gdybanie.W ogóle jeśli masz jakieś oficjalne źródła na jakieś słowa przeciwko Hiszpanii to zapodaj, bo ja nie kojarzę za bardzo, ale nie zaprzeczam, że mogą być, od zawsze dużo gadał, a na starość trochę rozsądniejszy się zrobił jednak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=33905

Nie jest to jego oficjalna wypowiedź do mediów, no ale wiadomo, że do kamery tego nie powie( ͡º ͜ʖ͡º)

Czasami potrafi wypowiedzieć się rzeczowo i kulturalnie, ale za często włącza mu się tryb pajacowania.
Przez takie zachowania mimo, że gra w Barcelonie już 10 lat i to w okresie kiedy ta święci największe triumfy w historii, nigdy nie będzie dla kibiców Barcy ani tych z całego