Wpis z mikrobloga

W kwietniu daliście tucznikowi palec, a on użarł wam cała rękę. Teraz jak zrobił średni stream z green screenem to znowu daliście mu do użarcia palec, a on znowu upierdzielił wam całą rękę. I widzicie, teraz nie macie rąk, walicie czołem w klawiature i wychodzą wam takie wysrywy. Zamiast ganić grubasa za brak dymów to wy się cieszycie bo goha wyzywa garbatego na wyłączonej kamerce(z polecenia tucznika), a borowiki typu @AShans myślą, że ten tag jest jakąś prywatną armią grubasa... No ja was proszę, zamiast być manipulantami to jesteście manipulowani. Wiecie dlaczego chudy byk był propsowany na poczatku roku? Bo odwalił dymy z żabkensem i zakolakiem. Liczą się dymy nie ważne kto je robi. Rafonix, Magical, *uj nawet jakby isamu pobił np. nową dziewczyne to bym go propsował za dymy. A i wy wielcy wykopowi wojownicy nie cwaniakujcie bo nic nie możecie, nie wy usadziliście gurala tylko mirki które coś robiły. Wy tylko czekacie aż ktoś za was zrobi robotę. Wracam 11 i każdy borowik będzie punktowany essssaa ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Wanzey

#danielmagical #patostreamy #rafonix #rafatus
  • 32
@marv0oo: to ty chyba mało wiesz o świecie XD rafonix był gitem, znanym tibijskim zadymiarzem zanim ktokolwiek usłyszał o tuczniku. Tucznik dołączył do jego teamu i streamował walki gdzie cały jego czat chciał słuchać patolki rafonixa. Rafonixa odpalił własny strim bo zobaczył że ma spory fanbase i widzowie tucznika wyłożyli na niego lache. Praktycznie wszyscy wtedy byli za rafonixem, bo to on miał swój własny conent, a tucznik jedyne co miał
@AShans: zawdzięczamy ten fenomen temu że wykop zobaczył że jednak są fajne rzeczy na youtubie i zmienił trochę nastawienie. Wykopowa atmosfera dodała temu remontowi trochę magii dlatego każdy go dobrze wspomina. Ja zawsze staram się być obiektywny i interesują mnie tylko dymy. Kiedyś lubiłem tucznika, później rafonixa, później znowu tucznika, w styczniu znowu rafonixa, teraz tucznika. Wszystkich ich wyzywam i bronię jeśli trzeba, bo żadnego nie szanuję. Zawsze jestem po stronie
@Knax: @DannyMurillo: Spoko spoko, ale gdzieś mam kto był kim przed ich karierami. Grubas był pierwszy, a Rafon odpalił się tylko i wyłącznie przez Tucznika. Widział, że jakieś grosze z tego są + może #!$%@?ć Daniela to odpalił, więc wywodzi się bezpośrednio od grubego.
"a tucznik jedyne co miał i nadal ma to matke menelice która robi dymy za niego"
A rafonik ma kinge z roksy i obsrane gacie które
@marv0oo:

Spoko spoko, ale gdzieś mam kto był kim przed ich karierami. Grubas był pierwszy, a Rafon odpalił się tylko i wyłącznie przez Tucznika. Widział, że jakieś grosze z tego są + może #!$%@?ć Daniela to odpalił, więc wywodzi się bezpośrednio od grubego.

Ale co to ma na celu? Sugerujesz że tucznik ma monopol na patostreamy? Chyba dobrze że odpalił, bo jakby nie odpalił to pewnie dzisiaj byśmy nie pisali.

A
@Knax: Ale przyznaj że to gruby go sprowokowal do założenia kanału. Teraz wykop podzielił się na kilka obozow już nie ma takiej jedności jak kiedyś. Pamiętasz jak w grudniu gruby był tu totalnie gnojony??? Teraz większość jest przeciwnie nastawiona do Rafonixa
@Knax:
"Ale co to ma na celu?"
Odnoszę się do twojego komentarza "oczywiście że jest, rafonix 2015/16 miał największy wpływ na rozwój patostreamingu" Nie miał największego wpływu, skoro 90% obecnych patostreamerów w tym sam Rafon wzorowali się w większym bądz mniejszym stopniu na Magicalu, a nie na Krasuli
"Zauważ że jego rodzina brała bierny udział w strimach "
Mój stary miał nową kobietę, na #!$%@? #!$%@? w te drzwi psychopatko #!$%@?,
@AShans: Jak mam być szczerzy to rafonix założył kanał następstwie grubego ale zawdzięczał mu mniej niż grubas jemu. Po prostu było tak że w momencie gdy tucznika nikt nie lubił, to rafonix był jeszcze lubiany jako zadymiarz. Widzowi tucznika, koledzy z tibi, z tsa mocno cisnęli go żeby zaczął strimować bo w #!$%@? ludzi go chciało oglądać i będzie miał hajs. Oni go już znali i wiedzieli że robi dobre dymy.
@Knax: "Jak mam być szczerzy to rafonix założył kanał następstwie grubego ale zawdzięczał mu mniej niż grubas jemu"
Dlatego 99% dymów Rafona w 2017 to było wyzywanie grubasa? I w sumie to co większego Tuczny zawdzięcza Lordozie? Jak miał otwartą wojnę z nim na twitchu i hitboxie to miał więcej widzów, ale jak to się skończyło to znów był gównem. Obecny stan zawdzięcza remontowi + wykopowi, rafonix w niczym mu nie
@marv0oo:

Nie miał największego wpływu, skoro 90% obecnych patostreamerów w tym sam Rafon wzorowali się w większym bądz mniejszym stopniu na Magicalu, a nie na Krasuli

Powiedziałbym że jest odwrotnie. 90% streamerów wzorowało się na Rafonixie, w tym tucznik. Kiedyś pół internetu pisało "pokaż bydlaka". Rafonix od lat był znany na tibii, kreował tzw. "język tibijski", którego tucznik używa mimo że był tibijskim zerem. Tucznik miał spory wpływ przez remont, ale
Co ich łączy obaj wychowali się w patologi jeden w domu dziecka drugi w wigilię jak goha zawierała Łukasza do jego ojca zostawił sam w domu i płakał patrząc przez okna jak jego koledzy są z rodzinami. W 2017 roku kasy na pewno więcej zarobił Magical Rafonix był tylko tłem dla dymow na urzedniczej. Mam wrażenie że dzisiaj Rafonix jest to pewnie wygadany od grubego ale on jest za to bardziej pewny
" bo chciała go wychować"
Fajnie, że chciała, ale wyszło jej gorzej niż Gośce xD. Wyszedł zjeb z łapami jak kable, który startuje do każdego nawet Ptycha z WS który ma go na strzała. Staszka wychowała go na debila który startuje do każdego przez kabel od neta, ale w realu to #!$%@? do patrolu policyjnego jak ktoś mu pluje w twarz.
Grubas chociaż nie boi się dostać w ryj, a rafon nawet
@AShans:

Co ich łączy obaj wychowali się w patologi jeden w domu dziecka drugi w wigilię jak goha zawierała Łukasza do jego ojca zostawił sam w domu i płakał patrząc przez okna jak jego koledzy są z rodzinami. W 2017 roku kasy na pewno więcej zarobił Magical Rafonix był tylko tłem dla dymow na urzedniczej. Mam wrażenie że dzisiaj Rafonix jest to pewnie wygadany od grubego ale on jest za to
@AShans: rafonixa i powiem ci że w jego ustach to brzmiało cudownie. Oglądałeś go w 2015/16? Grałeś w tibie? Jeśli nie to nigdy nie zrozumiesz. Specyficzny klimat bardzo atrakcyjny dla wąskiego grona osób. Teraz zmienił totalnie content dlatego żaden stary widz go nie szanuje. Tucznik jest bardziej mainstrimowy, idealny dla normików i takich zielonek jak ty.
@Knax: Pierwszy raz dowiedziałem się o potostreamerach w październiku 2016 kiedy yutuber stu nagrał film z meduza (wyskoczył mi w proponowanych) zacząłem go oglądać później dzięki niemu dowiedziałem się o Rafonixie też zacząłem go oglądać wydawał mi się arogancki ale bardziej szczery niż meduza i więcej mówił za kulisowych rzeczy. O magicalu coś usłyszałem dzięki Boxdelowi i tym ognisku. Pierwszy raz w wbilem do niego w kwietniu i dziwilem się jak
@AShans: myślę że ta dyskusja nie ma dalej sensu. Ja lubię dymy, nie ważne kto je robi. Ty lubisz tylko magicala. Chcesz to se go broń, koneserzy patologii raczej będą się z ciebie śmiać. Wykop to specyficzne miejsce, bo trafiają tu zazwyczaj ludzie o określonym typie osobowości który jest tu szanowany. Ty raczej należysz do tych niechcianych osób, które przypełzły bo usłyszały o stronie na strimach. Raczej nie pasujesz do wykopowego
@Knax: Ale to ty jesteś na tagu bardziej gnojony niż ja. Mam grupe ludzi z którą się trzymam oczywiście jestem atakowany przez osoby z obozu antymagical. Dobra konczymy