Wpis z mikrobloga

@eternitowyjakub XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


  • Odpowiedz
@eternitowyjakub ale co mam wydawać? Kupuję prezent na urodziny i na rocznicę, co jest raczej normalne (sam również dostaję prezenty z tej okazji) i tyle. Jeśli gdzieś wychodzimy to dzielimy się kosztami po połowie. Ja bzikam ile chcę, ty ruszasz po swoim mikropenisie tą śmieszną rurką bez odpływu.
  • Odpowiedz
@NorskArisk: no w #!$%@? dlugo XDDD. Przypomina mi sie przekmiewczy wpis jednego z Mirkow o normikach, brzmialo to jakos tak ,,Adrian lat 22, do 15 roku sam wiec wie co to przegryw, pod koniec gimnazjum wzial sie w garsc i poszedl na silownie, 3 miesiace pozniej poznal Agata ktora rozdziewiczyl na obozie 3 miesiace pozniej. Zainteresowania; doradzanie na wykopie jak wyjsc z przegrywu''
  • Odpowiedz
a ile rocznie wydajesz na różowego? Ja na sztuczną pochwę wydałem 100 zł RAZ a będę bzikał ile będę chciał


@eternitowyjakub: jak mnie smieszy ta teoria ze różowe tyle kosztują XD przez 6 lat w związku z facetem raz na pol roku może dostawałam kwiatki + jakieś prezenty na urodziny czy na święta. Ale wykopki z góry znają swoje #!$%@? więc zakładają, że aby utrzymać loszkę przy sobie trzeba codziennie stawiać
  • Odpowiedz