Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Ten kto siedzi na wykopie nieco dłużej, ten wie że Xandra a.k.a Xanthia a.k.a Nemka to mistrzyni samozaorania. Powinno się ją czarnolistować razem z Axelio zaraz po założeniu konta.
  • Odpowiedz
po prostu cię tu nie lubimy xD

@tumekpozdrawiamfisia: Napisał użytkownik z 142 akcjami, który chciałby się identyfikować z grupą wykopowiczów. Nie wypowiadaj się w ich imieniu, nie wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@marcelus: W zasadzie to uwielbiam technothrillery Crightona i czy niesamowitego Koonza, który trochę wymyka się klasyfilacji. Kryminałów nie czytam od dawna, pomijając przygody Stephanie Plum, bo te akurat są świetnie napisane i
  • Odpowiedz
@xandra
xD co to ma do tego ile mam akcji? przeglądałem mirko jeszcze przed założeniem konta, a nie czuję potrzeby wrzucania wpisów typu "A wiązałem buty i nagle kot mi się zesrał na środku pokoju"
a identyfikacja z innymi wynika tylko i wyłącznie z tego jak postrzegają cię ludzie ;)
  • Odpowiedz
@xandra

Uuuuuuu, bordo przybrało postać lidera i mówi kto jest kim ( ͡ ͜ʖ ͡)
O jakiej społeczności tu mówisz? Mirków? Myślałem, że wystarczy się zarejestrować i rzucić żartem o kupie żeby zostać mireczkiem, ale najwidoczniej trzeba przeczytać kilka tysięcy książek xD!
  • Odpowiedz