Wpis z mikrobloga

moja była maszkara właśnie usiłuje mi wmówić, że jej obecny, 23 letni bolec sam zarobił na swojego merca za 300k i mieszkanie w wawie xD. Oczywiście słowem się nie zająknęła, że jego starzy są mocno dziani bo myśli, że ja tego nie wiem xD. To nie tak, że mam jakiś ból dupska, niech sobie ma i kibel ze złota ale ona próbuje mi wmówić jaki on nie jest zaradny i przedsiębiorczy, a to zwyczajnie nie jest prawda, jedynie złudzenie, które chce stworzyć na jego temat xD

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 58
@ciachostko ziomek co Ty robisz xD to że piszesz z ex to jedno, ale #!$%@? o tym jaki zaradny i bogaty jest twój następca i jeszcze boldupisz na Mirko xD kiedyś laska z którą się spotykałem przy przypadkowym spotkaniu na mieście zaczęła mi opowiadać jaki jej seba jest zaradny bo pracuje na budowie w Niemczech i zarabia 8k Euro miesięcznie xD skislem srogo, ale nie chciałem nawet pytać czy jej się waluty
@ciachostko: Powiem Ci że u mnie jest tak że była też szuka kontaktu. Nie wiem po #!$%@? ale czasem jakiś sms czy coś na fb. Na początku gadałem, potem zdawkowo a teraz olewam. Może obecnie jestem przegrywem ale na pewno nie #!$%@?ą beta opcją zapasową. A o jej obecnym wiem tylko jak wygląda. Widziałem ich w tramwaju. Skwitowałem to sobie pod nosem że taki piękniś, że jak byśmy #!$%@? trójkąt to