Wpis z mikrobloga

Logika piątkowego pacjenta, ćpa twarde n-------i, chleje wódę do 3 nad ranem szuka awantur na mieście, przyjeżdża na SOR z rozcieta warga i wita się słowami "bo mi k---a trzeba ten wargę zszyc i ja stąd idę im w--------c" moja empatia się kończy z piątkowym dyżurem i zaczyna od poniedziałku. #999 #sor #ratownictwo oby mu tak w-----i że mu się odechce k---a wszystkiego.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanchezYZF: Masz Ty sumienie ćpunom benzo dawać? A jak ktoś po przedawkowaniu benzo trafi to co wtedy? xD
Ale tak poważnie, nie mam pretensji do lekarzy, że nie ogarniają tematu. Świat substancji psychoaktywnych ciągle się zmienia. Wszelkie zakazy powodują tylko to, że na rynku pojawiają się nowe, nie zbadane dokładnie pochodne substancji.
Żeby być na bieżąco lekarz sam musiałby być ćpunem a z tego nic dobrego nie wynika. Widziałem takie
  • Odpowiedz
  • 2
@ZaplutyKarzelReakcji
Obiecalem sie troche rozwinac, wczoraj nie mialem kiedy.
Raczej nie chodze po lekarzach, ale o 6 rano obudzil mnie tak potworny bol brzucha i nerki, ze myslec nie moglem (+problem z oddaniem moczu, a jak juz to z lekka krwia). Na 112 powiedzieli zebym poczekal z 30min az lek przeciwbolowy co wzialem zacznie dzialac. Wiec pojechalem Taxi na sor. Taksiarz byl bardzo ok, bo prawie nie moglem chodzic z bolu,
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: ależ bym takiemu lidokainki wstrzyknęła troszkę "za bardzo obok" (albo i w ogóle, kto wie jakie interakcje mogą być ze środkami jakie szanowny zażywał?) i szyła tak, by się odechciało mordą kłapać; w------l zagiętą igłą do szycia i szwy to też takie, no nie wiem czy z hemostatycznych... ;) stan do uznania za zagrażający własnemu życiu, niepoczytalny i w pasy, żeby Siostry miały spokój na toksy i niepotrzebnie diazepamu/h-----------u
  • Odpowiedz