Wpis z mikrobloga

Logika piątkowego pacjenta, ćpa twarde narkotyki, chleje wódę do 3 nad ranem szuka awantur na mieście, przyjeżdża na SOR z rozcieta warga i wita się słowami "bo mi #!$%@? trzeba ten wargę zszyc i ja stąd idę im #!$%@?" moja empatia się kończy z piątkowym dyżurem i zaczyna od poniedziałku. #999 #sor #ratownictwo oby mu tak #!$%@? że mu się odechce #!$%@? wszystkiego.
  • 45
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee nie bo koleś jest tylko #!$%@? nie miły i nie jest agresywny, jakby tylko zaczął się rozkręca bagietmajstry przyjeżdżają bardzo szybko do Szpitala szybciej nawet niż do karetki ;) a w szpitalu mamy teoretycznie więcej osób do obezwladniania
  • Odpowiedz
  • 44
@SanchezYZF to i tak dobrze ze zaczynasz z empatia od poniedzialku, bo jak w zeszlym tygodniu pierwszy raz od 20lat trafilem na sor do szpitala, to takie bydlo mnie obslugiwalo, ze szkoda gadac. Az im musialem wiazke puscic na pozegnanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle powszechnie uważa się że zielsko jest miękkim narkotykiem nie pobudza łatwo dostępny, chodzi mi o wszystkie inne długo by wymieniać niektórzy pacjenci maja tablice Mendelejewa w wynikach badań.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: No i dobra, lepszy taki typ niż gówniarz który zdechnie po zmieszaniu opio z benzo bo nie wie co robi. Facet szuka adrenaliny ale widziałem bardziej problematycznych pacjentów na Izbie Przyjeć czy SOR - choćby przeciętny menel uzależniony od alkoholu, który leży obsrany na IP.
  • Odpowiedz
  • 6
@ciezka_rozkmina wolę takiego co leży obsrany i tylko śmierdzi, niż od sebixa z kolegami co się nafrytali #!$%@? wie czego i żadne logiczne argumenty do nich nie docierają, chcą wrażeń proszę bardzo, bierze to gówno na własne życzenie, niech cierpi na własne życzenie żaden prawdziwe cierpiących pacjentów, ani nikt z personelu nie chce słuchać jego pierolenia kogo by on nie #!$%@?, takie ścierwo powinno być wykluczone z jakiegokolwiek leczenia jeśli sam
  • Odpowiedz