Wpis z mikrobloga

Parking pod Koźmińskim w Warszawie.
Młodzi studenci, przyszła kadra menadżerska, prezesi już od dziecka wstawali wcześniej i pracowali ciężej od rówieśników.
Dlatego już na 1 roku studiów stać ich na auta za kilkaset tysięcy.
Są zdeterminowani i skazani na sukces.

#studbaza #takdzialawolnyrynek #pracbaza #heheszki
Pobierz
źródło: comment_ZkUeT5wvOzDY2ys4FEfKnEXCYloJugEq.jpg
  • 373
@schizma:

No tak, będę obniżać poprzeczkę i dostosowywać się do biedniejszych

Skromność, słyszałaś kiedyś o tym? Połowie komentującym chyba warto by było przypomnieć jaka jest wartość życia w skromności. Nie biedzie, nie równaniu w dół, nie, jak piszesz, w otrzymywaniu gorszych ocen. Osoby skromne generalnie są postrzegane lepiej i wzburzają większe zaufanie.
@vote_for_pedro: u nas w robocie jest taki nowy ziomeczek, studiuje na uczelni Koźmińskiego. Bananowy chłopak mocno, widać to w każdym aspekcie jego bytu. W sumie na początku latał mi koło dupy, mam tylko z nim pracować. Ale zmieniłem zdanie, gdy się wkręcił i zaczął się wywyższać, że jest lepszy ode mnie bo studiuje (a ja rzuciłem studia w #!$%@?), ma 21 lat, auto i kupę hajsu od starych na wakacje itp,
@schizma: Piszesz, że problemy zdrowotne, tylko takie same problemy występują w rodzinach średnio zamożnych i mniej, tylko te rodziny nie mają pieniędzy by przejść przez nie jako tako martwiąc się tylko o zdrowie, a nie o to, że wezmą kredyt na leczenie i coś potem ich jeszcze spotka niewesołego... "ohoho bogaty to ma łatwo, tylko leży i pachnie" może nie łatwo, ale jeżeli coś to nie musi czekać 5 lat na