Wpis z mikrobloga

Parking pod Koźmińskim w Warszawie.
Młodzi studenci, przyszła kadra menadżerska, prezesi już od dziecka wstawali wcześniej i pracowali ciężej od rówieśników.
Dlatego już na 1 roku studiów stać ich na auta za kilkaset tysięcy.
Są zdeterminowani i skazani na sukces.

#studbaza #takdzialawolnyrynek #pracbaza #heheszki
voteforpedro - Parking pod Koźmińskim w Warszawie. 
Młodzi studenci, przyszła kadra m...

źródło: comment_ZkUeT5wvOzDY2ys4FEfKnEXCYloJugEq.jpg

Pobierz
  • 373
No nie, jedna osoba na tysiąc byłą zdolna a reszta zwyczajnie mówiąc ukradła. Oczywiście nie z bronią w ręku, to byłoby głupie i nie rozsądne ale błagam, mam uwierzyć że Ci wszyscy bogaci mają majątki z ciężkiej pracy?


@butelkaznakretka: Ja #!$%@?, wiekszość osób które znam i do czegoś doszła ma hajs albo ze swojej pracy albo z pracy wielu pokoleń.

Kumpel #!$%@?ł po 18h dziennie a i tak słyszy ze ukracdł,
@schizma: co jest złego w mówieniu innym na co mają wydawać swoje pieniądze? Coś komuś grozi z tego powodu? Masz dla kogoś rady i opinie to się nimi dzielisz, albo bierzesz je do serca albo masz je w dupie.
Tak, uważam, że niektórzy ludzie źle wydają swoje pieniądze. Co w tym złego? Mam milczeć z tego powodu? xD
@schizma: Przecież nikt nie mówi, że dzieci bogatych rodziców nie mają problemów zdrowotnych. Tylko podstawowa różnica jest taka, że te dzieci zostaną otoczone najlepszą opieką, dostaną najlepsze leki i będą wracać do zdrowia w nowoczesnych klinikach. Jeśli będzie taka potrzeba, to rodzice wyjadą zagranicę i tam skorzystają z terapii. To są przywileje, których możesz nawet nie być świadoma. Masz inny punkt widzenia.

Podziwiam osoby, które zapewniły swoim dzieciom dobry start w