Wpis z mikrobloga

Na nich koncentruje się gniew, bo rodzice obwieszają dzieci jak choinki aby pokazać swoje bogactwo. Rozsądny rodzic nigdy tego nie zrobi, właśnie po to aby nie koncentrować gniewu biedniejszych na swoich dzieciach. W innym przypadku jest to przejaw egoizmu dorobkiewiczów.


@butelkaznakretka: No tak, będę obniżać poprzeczkę i dostosowywać się do biedniejszych, żeby dzieciaki się nie naśmiewały. Oceny też dostosuję, żeby nikt mnie nie nazwał kujonem. W ogóle najlepiej się stać Januszem
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: przecież to zdjęcie nawet pod kozminem nie jest zrobione xD wiem co mówię, studiowałem tam i kompletnie nie kojarze takiego budynku jak ten z tylu. Po za tym widzę kolega złapał ból dupy, ale uwierz mi że o wiele więcej podjezdza tam normalnych aut, ja np przyjeżdżałem toyota corolla 1994 i dobrze tu co poniektórzy piszą, ze tutaj w weekendy jest mnóstwo dorosłych ludzi na studia podyplomowe i MBA, których
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: ale ty dzbanie rozumiesz ze kozminski ma najlepszy i najdroższy program mba w Polsce i równie dobrze to mogą być bananowe dzieci jak i ludzie którzy maja 40 lat i do wszystkiego doszli sami?
Ale patrząc na Twoi ból dupy mam kupę zabawy wiec bądź taki dalej, dzięki takim jak wy jest calkiem zabawnie w tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@benzdriver: Ci sami ludzie którzy potrzebowali prawnych regulacji aby nie robić z ludzi niewolników w ich fabrykach? Ale oni są dobroduszni :) Polecam poczytać literaturę Angielską z okresu Rewolucji Przemysłowej, od razu zrozumiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Skąd wy się ludzie bierzecie?

Ja mam ból dupy o ten system, nie o konkretnych ludzi. Większość bogactwa się dziedziczy a potem się #!$%@? biedakom takie kocopały, że trzeba ciężko pracować.

@vote_for_pedro: podziekuj socjalistom, czy to tym z czasów PRL czy obecnym za obciążanie podatkami drobnych przedsiębiorców i każdego kto zarabia więcej niz potrzebuje na żarcie i rachunki, 5o dzięki nim klasa średnia w Polsce nie istnieje, a każdy kto do
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro Za 10 lat będą udzielać wywiadów, jak do wszystkiego doszli ciężką pracą, i ile to przecierpieli by zajść tak daleko, w życiu nie kalając swoich rąk pracą. Zasadniczo jeśli jesteś biedny to już zostaniesz biedny, trzeba było urodzić się w bogatej rodzinie.
  • Odpowiedz
Zapracuj


@Strahl: ich rodzice zarobili w czasach kiedy zarabiali tylko ci co mieli uklady z komunistami rozkradajacymi majatek panstwa polskiego. Ja tam mam #!$%@? w jakies niuanse bananowrj republiki ale fakty sa faktami
  • Odpowiedz
  • 45
A to #!$%@?... Majątek po rodzinie odziedziczyli, autami za kupę pieniędzy jeżdżą, życie na start mają ustawione, a biedne robaczki muszą tyrać na budowach i kasie w Lidlu. Jak oni śmieli się czegoś dorobić?!

Dupy wam nie starczy na te wszystkie pęknięcia...
  • Odpowiedz