Wpis z mikrobloga

Niestety, zwycięzca tego rozdajo czyli @GreckiTrubadur nie przyjął zwycięskiej sex lalki bojąc się ujawnić mi swoich danych osobowych (mimo tego, iż podałem mu swoje, co było warunkiem po którym rzekomo miał się zgodzić). Najpierw chciał 1500€ pisząc, iż tak będzie prościej i wygodniej (o czym w ogóle nie było mowy w rozdajo, ponieważ przedmiotem rozdajo była lalka) na końcu stwierdził, iż nie jestem godny zaufania bo mój content to #!$%@?, co nie przeszkadzało mu wcześniej w kliknięciu plusika przy poście. Ja was naprawdę nie rozumiem przegrywa, czlowiek chce wam sprezentowac lale, żebyście chociaz raz w życiu zakisili ogóra w czymś przypominajacym troche kobiete, to jeszcze wybrzydzacie, krecicie, i manipulujecie, to mnie tylko przekonało w tym wszystkim coco pisałem o polakach na moim profilu.
Taguje #rozdajo #stulejacontent #tfwnogf #przegryw ##!$%@?
Pobierz S.....h - Niestety, zwycięzca tego rozdajo czyli @GreckiTrubadur nie przyjął zwycięsk...
źródło: comment_x3FBXcTXYaz5w2AYqN0iBRYR3mnc6yPB.jpg
  • 54
@Smakoshh: O kurła co tu się odwaliło

Jeżeli nie śledzisz tagu #przegryw to możesz nie wiedzieć ale @GreckiTrubadur jest żywą legendą społeczności stulejarskiej na Wykopie. Jeżeli z jakiegoś powodu nie postuje relacji ze swej karuzeli #!$%@? kilka razy dziennie to inni ludzie robią wpisy "Co się stało z Greckim Trubadurem? Gdzie on jest?" Sam dzisiaj takowy popełniłem bo od 48 godzin nie napisał ani razu postu typu "Dlaczego nie mam dziewczyny"
@GreckiTrubadur: Nie wypróbowałyś jej nawet?

Każdy kto bierze udział w #rozdajo wątpi w wygraną bo szanse są niewielkie, w tym przypadku prawie 1/1500 ale każdy kto klika plusa jednak chce tą nagrodę więc może podświadomie chciałeś jednak zamoczyć ogórka w sylikonowej atrapie kobiety? Przemyśl to? Może dojrzewasz. Może hormony zaczynają dopływać w różne śmieszne miejsca ciała i powoli stajesz się mężczyzną i zaczynać czuć pociąg do kobiecych kształtów. Ja bym na
Seksuolog potwierdził mój aseksualizm, przy jednoczesnym heteroromantyzmie.


@GreckiTrubadur: Zapodajesz złoto jak zawsze.


Chciały, żebym je zaliczył, ale czułem wewnętrzną blokadę oraz niechęć. Choć dotykaly mojego krocza, to nie stawał.


Jeżeli nie stawał to może po prostu problemy z erekcją a nie wewnętrzna blokada i niechęć.


W każdym razie gdybyś nie chciał z lalki skorzystać to dobrze się stało że nie odebrałeś bo nie takie były intencje organizatora. Ja post widziałem i