Wpis z mikrobloga

@mxcv27 na razie chce ogarnac sobie platforme etc pobawic sie z analiza techniczna, sprawdzic swoje strategie etc
Ale jakbym mial realne konto zalozyc to na poczatek wplacilbym 2,5-5k zl
@mxcv27 Ok, jeszcze raz dziękuję :D
No ale tak jak patrze to kazdy tylko mt4 uzywa na youtubach xd na razie se mt4 ściągnę, obczaje jakies tutki jak korzystac z tej platformy xd
@mxcv27 czyli mowisz, zebym bral xstation na stoweczke?
Ogolnie jak juz sie jest bardziej zaawansowanym to potem nie będzie zadnych problemow zebym sie na przyklad do innej platformy stransferowal? :d chodzi mi ze bede mial problemy ogarnac nowa platforme xd
@mxcv27 ja mowie, ja mam wiedze taka teoretyczna na temat rynkow etc, ale nigdy praktycznie nie inwestowalem, ani nie spekulowalem. Z analizy technicznej tez cos ogarniam ale w teorii, ale jakbys mi dal wykres to nic bym ci na nim nie narysowal xd tylko wsparcia i opory :D i teraz chcialbym ogarnac sobie jak dziala ta platforma etc, a moze za kilka miechow wplacilbym jakis swój pierwszy hajs zeby #!$%@? i cos
Różnie ludzie oceniają, ja tam wolę zdecydowanie xstation. Bardziej na czasie, mnóstwo narzędzi analitycznych. Jakoś Mt4 nigdy mnie nie przekonywało. Ale znam i takich, którzy twierdzą, że jednak zdecydowanie MT4.
Ludzie dobrze ci podpowiadają - dwa konta załóż, potestuj oba systemy.
Bo każdy może ci napisać coś innego.