Wpis z mikrobloga

#epapierosy jest ktoś z trójmiasta, kto chciałby przejąć kolekcję akcesoriów do epalenia? Nie chce mi się tego rozsyłać po kraju, a tu mogę nawet gdzieś podjechać podrzucić. Rzuciłem kopcenie wchuj, a spodziewałem się, że to potrwa jeszcze z rok przynajmniej, albo zupełnie zostanę przy chmurach glicerynowych. Nie wyobrażałem sobie wtedy życia bez palenia.
Mam kilka 100mg z hiliq, dużo aromatów TPA, jakieś smoki itp. Nie robię inwentaryzacji, rozporządzę w ramach potrzeb.
Kryteria rozdajo (będę weryfikował):
nikotyna - mocna, więc dla wyjadaczy, którzy wiedzą o co chodzi
aromaty, PG, VG - dla tych, co chcą się pobawić w mieszanie
boxy ze smokiem i gotowymi grzałkami - dla tych, co chcą rzucić fajki, ale wydaje im się zbyt drogo
zestaw do kręcenia, RBA, RTA i wata - jak ktoś chce się pobawić i uniezależnić od gotowców
Zasada 0: 18+
Zasada 1: jak jednak nie zużyjesz, to nie odsprzedawaj, tylko podaruj dalej.
Weekend mam zawalony, ale w połowie przyszłego tygodnia możemy się zacząć umawiać. Możecie pisać w komentarzu lub na priv co byście chcieli i dlaczego. I jak to przy rozdajo - czy macie chorom curke ;)

Szczypta historii:
20-30 niebieskich L&M/dzień przez 21 lat
pierwszy efajek około czerwca zeszłego roku
3mg/ml (czer, lip, sier, wrz, paź, lis)
dalej 1-1,5mg/ml (gru, sty)
0mg luty, marzec - moim zdaniem dobrze jest przetrzymać jak najdłużej na zerówkach, żeby mieć świadomość palenia, a organizm niech się po cichu odzwyczaja zupełnie od nikotyny
grzałki subohm, na początek pełny zestaw smoka H-priv + TFV8 Cloud Beast i to był świetny wybór, potem różności.
Pierwsze wrażenie - jak można tak śmierdzieć po fajkach? Dlaczego palacze tego nie czują? Drugie wrażenie - dwa razy większa chmura. Trzecie wrażenie - dom pachnie malinami i smoczym owocem po przyjściu z pracy.
Podziękowania dla @Futrzasty za podsunięcie tematu i zasugerowanie smoka oraz dla Kasi za przymykanie oka na dymienie na korytarzu :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cypo: jakby nie znalazl sie nikt chetny, mam kogos kto bylby bardzo uradowany z boxa ze smokiem, a tak to zestaw do krecenia przydalby mi sie do themisa. nie zebym byl zachlanny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a skm mozna dojechac prawie wszedzie :P chorej curki (chyba) nie mam
  • Odpowiedz