Wpis z mikrobloga

@trololo55: nigdzie nie napisałem, że moja trójka jest na wypasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doskonale zdaję sobie sprawę z pewnych braków w wyposażeniu, ale nie są one dla mnie jakoś strasznie ujmujące. Tym bardziej, że tak naprawdę to moje pierwsze BMW (którym jeżdżę naprawdę niewiele, poniżej 10 tys. km rocznie). Najbardziej brakuje mi właśnie LEDów oraz navi w wersji pro. Cała reszta jak najbardziej mi odpowiada, bo wnętrze już bardziej brałem pod siebie (skóra, pełna elektryka, itd.).

Oczywiście nauczony doświadczeniem kolejne BMW skonfiguruję już o niebo lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

u Ciebie to standardowa flotówka

Tylko z zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że nie widziałeś aut z firmy, z którą kooperuję, też wzięli F30 dla
hyperlink - @trololo55: nigdzie nie napisałem, że moja trójka jest na wypasie ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_wTr5xgytRfZyT4fpr6xxaeA51C0Nz9Mm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hyperlink: jestem z wielkopolskiego, dzięki tak czy siak. Zasmucił mnie ten festiwal #!$%@?, aż bym pomyślał że to trolle gdyby nie sytuacja z życia. Mój samochód to pospolity Opel Vectra C Kombi z naklejką DK bo z Danii, poza tym nic specjalnego. Pewnego dnia pojechałem do Sanoka do znajomego no i tam byłem tydzień, wracam do Poznania na parking strzeżony gdzie trzymam samochód a jeden z pracowników do mnie „jak
  • Odpowiedz
Zasmucił mnie ten festiwal #!$%@?

@stulejka-z-przerzutami: gdybym tylko przejmował się takimi komentarzami to prawdopodobnie z tytułu samego stresu przeżyłbym kilka lat mniej ;-)

Mój samochód to pospolity Opel Vectra C Kombi z naklejką DK bo z Danii, poza tym nic specjalnego. Pewnego dnia pojechałem do Sanoka do znajomego no i tam byłem tydzień, wracam do Poznania na parking strzeżony gdzie trzymam samochód a jeden z pracowników do mnie „jak było w Sanoku?”. Gościu rozpoznał mój samochód w obcym mieście mimo absolutnych znaków szczególnych. Po co to piszę? Uświadomiłem sobie wtedy że ludzie tylko patrzą i oglądają i oceniają


Moim zdaniem miał tutaj miejsce pewny przypadek, ale faktem jest, że takie rzeczy się zdarzają ( ͡
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: elektryczna regulacja kierownicy z pamięcią to również złoto, w takim np. e60 jak sobie wsiadasz do samochodu to kierownica podjeżdża do góry, żeby ci się łatwo wsiadało, a potem jak wkładasz kluczyk to wraca na tą pozycję, którą sobie wcześniej ustawiłeś, przy wysiadaniu dokładnie, wyjmujesz kluczyk, jedzie do góry i wychodzisz z auta jak biały człowiek xD To jest jedna z najlepszych opcji jakie były do wykupienia w tym
  • Odpowiedz
@lirycznywujek: zgadza się, z tym, że nawet biksenony, o których wspominasz w F30 szału nie robią jeśli chodzi o oświetlanie jezdni po zmroku. Gdzieś widziałem niezależne testy, chyba EURO NCAP (tak, tamci od testów zderzeniowych), gdzie LEDy z tego co pamiętam dostały 3/5.
  • Odpowiedz
@vertebrae_verae fajna opcja jest jak masz dwa kluczyki w tym przypadku.

Naszym autem jeździłem ja oraz żona. Każdy miał swój kluczyk i były od nich przypisane pamięci :

-foteli
  • Odpowiedz