Wpis z mikrobloga

@hyperlink: Patrzę na wyposażenie, które lubią ludzie. Duża navi, bixy skrętne, ledy, aktywne wspomaganie kierownicy. Bajery, które ludzie lubią. W tych autach, jak w starszych E90 bixy i ledy tworzą również ładne ringi i ludzie bardzo tego chcą, gdy kupują te auta.

Nie lubię natomiast idiotycznych rzeczy, które ludzie nadal lubią, ale to tępa masa, jak elektrycznie regulowana kierownica, elektrycznie regulowane siedzenia. Niepotrzebne komplikowanie i nie raz, tylko gorsza obsługa,
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: ok, tylko, że szukając sobie auta widziałem wiele takich gdzie owszem były LEDy czy nawet duża navi się trafiała, ale reszta to był kompletny golas, materiałowa tapicerka, ręcznie regulowane fotele, bez podgrzewania, ewentualnie jeśli już coś było to potem okazywało się, że auto było po przejściach. Szukałem naprawdę sporo, mi na LEDach jakoś specjalnie nie zależało, wolałem jednak bogatsze wyposażenie wewnątrz i lepszy stan techniczny z niewielkim, potwierdzonym przebiegiem.
  • Odpowiedz
@hyperlink: Podgrzewane siedzenia to jest kolejny must have. Idiotyzmem jest, by proponować fotel do którego nie ma podgrzewania siedzenia. Skóra bez podgrzewania i wentylacji jest kolejnym okropnym żartem. Materiałowy fotel ma mieć ogrzewanie. Za ogrzewaną kierownicą również nie przepadam, bo jak już marzną mi w zimę ręce, to zewnętrzne rejony dłoni, jak trzymam kierownicę.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: no widzisz. A wyobraź teraz sobie, że widziałem nawet sztuki, które nie miały w ogóle sterowania z kierownicy, o Bluetooth nawet nie wspominając, co w klasie premium w ogóle nie powinno mieć miejsca. Ale ringi były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, fajnie by było gdyby trafiła się sztuka z LEDami, ale mając inne do wyboru stwierdziłem, że ta sztuka lepiej mi się skalkuluje.
  • Odpowiedz
@hyperlink: Klasa premium i tak jest zła. Premium nie powinno mieć NIC. Klient, jako PAN i władca powinien sobie zamawiać, co mu się żywnie podoba i tutaj wkracza premium, które oferuje praktycznie wszystko. Chcesz korbki, proszę uprzejmie, chcesz skórzaną tapicerkę, proszę uprzejmie i tak dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokojnie, w BMW najbardziej przerażały mnie E90 w ogóle bez navi z klimą manualną, to była jakaś
  • Odpowiedz
Klasa premium i tak jest zła. Premium nie powinno mieć NIC. Klient, jako PAN i władca powinien sobie zamawiać, co mu się żywnie podoba i tutaj wkracza premium, które oferuje praktycznie wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kupkesobieciagne: I tak dokładnie jest z BMW. Najnowszą trójkę też możesz zmówić bez nawigacji i z klimatyzacją manualną jednostrefową, tak jak poniżej. Dziwię się tylko, że są osoby, które zamawiają
hyperlink - >Klasa premium i tak jest zła. Premium nie powinno mieć NIC. Klient, jako...

źródło: comment_5LeiqO59yCr1TOE6rfTZQxxJ9ehR1xp6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
akurat elektryczne regulowane siedzenia to złoto. Dużo dokładniej możesz sobie ustawić, nie trzeba szukać kompromisów, a pamięć ustawień to 2x złoto


@snsv: to zależy jak auto jest użytkowane. Ja jeżdżę sam i torchę mi szkoda wywalać 10k aby raz ustawić siedzenie ;)
@hyperlink: @kupkesobieciagne: trochę racji ma, światła to w tym aucie są akurat jedną najlepszych rzeczy, dodatkowo bez tego trochę to jednak biednie wygląda :P
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: Masz bardzo wyraziste poglądy, ale nie traktuj siebie jak wyroczni ;)

Co do lamp się zgadzam, nie kupiłbym takich jak tu.

Co do foteli absolutnie nie. Po pierwsze elektryka to dla mnie podstawa, wygoda, precyzja, pamięć. Nie mówię nawet jak mam przestawić siedzenie pasażera, bo raz z tyłu siedzi córka i chce dużo miejsca, a kiedy indziej z przodu wsiada starowinka babcia, której muszę ustawić do tyłu i wysoko. Z manualnymi musiałem wysiadać i się siłować, w elektrycznym bez
  • Odpowiedz