Wpis z mikrobloga

W sumie nie wiem po co to pisze bo większość kierowców nawet nie słyszała o wykopie,ale muszę to wyrzucić z siebie.
Kierowcy to #!$%@? w 99% brudasy,świnie,chamy,alkoholicy i zwierzęta,choć nie chce ich obrażać to swoim zachowaniem jak najbardziej je przypominają.
Brudas:
Wchodzi taki do kabiny na promie i już na samym wejściu czuć powiew smrodu,fajki zmieszane z brudem,no normalnie #!$%@? cap kozioł że aż się spać odechciewa.
Świnia:Po co wyjść do kibla,można przecież napełnić butelke po coli fantą.
Cham: CB > #!$%@? JAK TAM WPADNE DO TEGO DAFA TO CIE ROZJEBE...DAWAJ #!$%@? NIE ŚPIJ WJEŻDZAJ tak dalej i tak dalej.
Alkoholik:Nie wiem kim trzeba być aby opróżnić piwo w +/-5 sekund,chlać do późnych godzin a później bać się zjechać z promu.
Zwierz:Zwierz ma w dupie że za 5 godzin budzą a ktoś chce (o dziwo)spać"DAWAJ STASIEK NAPILIM SIE #!$%@? HEHE TEN DZIAD #!$%@? CIEKAWE CO WYMYSLI JUTRO" i rzucają się po kabinie jak małpy w klatce,walą o ściany,trzaskają i drą mordy.
Wstyd że należe do tej społeczności,społeczności POLSKICH kierowców,bo najsmutniejsze jest to że jeśli kogoś słychać to nie NIEMCA/SZWEDA/UKRAIŃCA tylko właśnie #!$%@?,brudnego i nieobytego z cywilizacją Polskiego kierowce.
BONUS:


-#!$%@? WEŹ ŻE PRZYŚPIESZ DO #!$%@?,NA WYCIECZKE CI SIE ZEBRAŁO??
-To wyprzedź w czym problem?
-#!$%@? MAM ODCIĘCIE NA 82 I CIE NIEWYPRZEDZE!!!!!!

#bekaztransa #takaprawda #kierowcy #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@Minesr33: nie wiem jak to wygląda na trasie,ale do mnie na magazyn przyjeżdżają różni kierowcy. Takie brudasy jak opisujesz to najczęściej janusze 50+,ale nie każdy janusz jest taki. Młodzi kierowcy jakoś tam dbają o siebie. Bardziej irytuje mnie nieporadność, brak jakiegokolwiek doświadczenia,i ogólnie jak przyjeżdża ciotex co godzine cofa pod rampe, pozniej 2 godziny zapina pasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitan_Zurow: ale niech to robi po odjechaniu od rampy. Na załadunek przeznaczamy 30min -1 godz. Nie ma czasu na to,żeby gostek zajmowal rampe na takie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) prośby i groźby nic nie dają
  • Odpowiedz