Wpis z mikrobloga

#!$%@? wie na co


@Jaktosiestalo: jak to na co?
na utrzymywanie nierobów
na utrzymywanie bogatych nierobów zwanych również politykami
na utrzymywanie służby zdrowia dla nierobów
na utrzymywanie wszystkich usług dla nierobów

i tak dalej. Generalnie wszystko obraca się dookoła nierobów.
@Logan00: Ha. Haha. HAHAHAHAHAHAHAHAHA.
OP #!$%@? się na ulicy dwa razy w życiu. 20K to ma z 4 miesięcy które mu podatki #!$%@?ło xD xD xD xD
I do lekarza dostanie się od ręki.

A z tych składek?
Najpierw pięciu obiboków ogólnych, żeby dostać skierowanie do specjalisty. Wizyta u specjalisty za rok, bo już miejsc nie ma i kasy na ten.

#!$%@? socjalistyczne. Wszystko upaństwowić.
@robertx: Spoko. Rozumiem.
Tylko widzisz... Mam wszystkie predyspozycje do tego, aby #!$%@?ć gdzieś za najniższą krajową.
1) Jestem prawie, że ze wsi
2) Rodzice bez wyższego wykształcenia
3) Edukację zakończyłem na maturze
4) Mam za sobą narkotykowy epizod

No #!$%@?. Nie widzę dla siebie innego życia niż zmiana opon w zakładzie wulkanizacyjnym.

Tymczasem - bez szczególnych umiejętności, zdolności i robiąc wszystko całkowicie legalnie :) Mój roczny dochód jest gdzieś w okolicy
OP #!$%@? się na ulicy dwa razy w życiu. 20K to ma z 4 miesięcy które mu podatki #!$%@?ło xD xD xD xD


@krzysztof-es-545: Zdrowotne w jego przypadku to jakieś 600zł miesięcznie.
Powodzenia w wyleczeniu raka czy innego ścierwa z takim miesięcznym budżecie...
Powodzenia w wyleczeniu raka czy innego ścierwa z takim miesięcznym budżecie...


@Logan00: Powodzenia w wyleczeniu tego samego ścierwa korzystając tylko i wyłącznie z publicznej służby zdrowia. Mój ojciec już dwa lata czeka na operację. A poczeka jeszcze 5. Sram. Naprawdę sram z ogromnej wysokości na taką opiekę medyczną za którą płacimy.
@Logan00: Strasznie #!$%@?. Kilka lat temu musiałem sobie zrobić sobie rezonans magnetyczny. #!$%@?. Badanie, które powinno się robić od ręki. Sprzęt jest, ludzie są. Poszedłem do placówki NFZ. Kobieta mi mówi, żebym dzwonił za pół roku bo już limity mają wyczerpane. #!$%@?
Poszedłem do prywatnej kliniki, zapłaciłem i miałem zrobione od ręki.

Co do leczenia poważnych chorób - najwyraźniej nigdy nie byłeś w porządnej klinice prywatnej.
Mój roczny dochód jest gdzieś w okolicy 150k pln. Można? Można.


@krzysztof-es-545: Dobrze, że o tym piszesz tak otwarcie. Bieda, to żaden powód do wstydu, ważne, żeby być dobrym człowiekiem.

Mój ojciec już dwa lata czeka na operację. A poczeka jeszcze 5.


@krzysztof-es-545: Czemu nie wyślesz ojca, żeby poszedł na tą operację prywatnie, tylko jak jakiś robak czeka grzecznie w kolejce na NFZ mając takiego obrotnego syna?
@robertx: Wiem, że do magicznych 15k mi brakuje. Ale co zrobisz. No ale Ty jak to porządny socjalista #!$%@? się do jednego zdania, wyrwiesz je z całego kontekstu i pogłaszczesz się nim po jajkach. A tatę chciałem wysłać. Ale on nie chce. I nic na to nie poradzę - nie będę zmuszał. Powiedzmy, że mamy trochę inne podejście do pieniędzy.