Wpis z mikrobloga

  • 2318
Mieszkam w Trójmieście. Chciałem iść spać o 22 ale zobaczyłem że o 23:15 jest pociąg do Warszawy. Wsiadłem, w Warszawie byłem o 03:30. Wypiłem herbatkę w maku na centralnym, wsiadłem na rower o 4 rano, jeździłem po pustym mieście 2 godziny, teraz śniadanie w maku na wschodnim, znowu rowerek i odjazd z centralnego o 10 do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#dziendobry #warszawa
dziobnij2 - Mieszkam w Trójmieście. Chciałem iść spać o 22 ale zobaczyłem że o 23:15 ...

źródło: comment_3sO0jJssqi6iJC7UVZxfVXnPL5VMM8x2.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@GodBlessAmerica nie wiem. Zapomniałem włączyć endomondo ale nie o kilometry chodzi tylko o frajdę jeżdżenia po obcym mieście. Lubię poznawać nowe miejsca za pomocą roweru. Normalnie musiałbym tłuc się rowerem w pociągu i pilnować go aby nie ukradli, a teraz wystarczy wypożyczyć rower za kilka złotych i spokój. Prawie bite 3 godziny na rowerze i 9 godzin jazdy pociągiem (òóˇ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziobnij2: myślałem, że pojechałeś do wawy pociągiem i wróciłeś na veturilo :D ciekawe czy by dało radę oddać bo pamiętam jak bylem w Trójmieście jeździłem na jednym koncie bo to też Nextbike, challenge? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@dziobnij2: My z ziomkiem kiedyś jechaliśmy z Trójmiasta do Warszawy całą noc (autobusem) żeby zjeść kebaba na Śródmieściu i wrócić PolskimBusem o 6:45 bo na 14:30 egzamin mieliśmy w Trójmieście... Tego nikt chyba nie przebije ( )
  • Odpowiedz
@KrystJan: Nie. To co teraz robią to praktycznie darmowe rowery ktore mozesz zostawic na kzdej ulicy (ok tysiaca stacji) w tym tez elektryczne. Beda ich prawie 4 tysiace i bedziesz je widzialem na kazdym rogu i w kazdej chwili bedziesz mogl wsiasc i jechac
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Akurat mam ostatni dzień urlopu. W zasadzie miałem pisać pracę inżynierską, ale jest dużo ciekawszych rzeczy do zrobienia - tak jak taki wyjazd.
Nie obrazisz się jak wykorzystam Twój pomysł, ale pojeżdżę na rolkach? :D Też pojadę z 3miasta.
  • Odpowiedz
Gdansk w jednym poscie - miasto tak biedne, ze mieszkancy musza jezdzic do Warszawy zeby przejechac sie rowerem miejskim.
  • Odpowiedz