Wpis z mikrobloga

Jak się czyta te wypowiedzi ''ojej zapłacić podatek czy nie? co teras?!'' to mi się chce rzygać.
Z każdą pierdołą latacie do US? Dostaniesz od kogoś 200zł to też latasz do US rozliczyć to jako majątek? Serio? No opamiętajcie się. Trzeba być niezłym frajerem aby od każdego grosza płacić podatek na pis który robi sobie ''premie'' i 500+.
Słuchajcie dalej ludzi dobrej rada to niedługo cała wypłatę zaniesiecie aby było dobrze i US się cieszył że kolejny frajer przyszedł dać swoje piniążki.
#bitcoin #kryptowaluty #pieniadze #finanse #oswiadczenie #podatki
  • 15
@Marcinowy: Pewnie dla niektorych nie warto zadzierac z US za kilka stow wiec czemu mieliby sie ukrywc z rozliczeniem? czesc osob sie rozliczy bo nie chce zeby inne kwiatki wyszly bo jak juz ruszy US w poszukiwaniu nieprawidlowosci za ostatnie 5 lat to moze byc slabo. Poza tym to nie ludzie sie zglaszaja sami z pieniedzmi do US tylko wyszla sprawa taka ze jak skarbowka dostanie info z danymi z gield
@pawlo74: no to fajnie że komentujesz tutejsza sytuację która cię nie dotyczy + zajebiste rozwiązanie proponujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie każdy ma szansę wyjechać z tego kraju a każdy chce normalnie żyć ;)
@Marcinowy: > Trzeba być niezłym frajerem aby od każdego grosza płacić podatek na pis

Trzeba być niezłym frajerem żeby się podkładać skarbówce olewaniem takich spraw. Jednocześnie dostarczając wprost dowodów przeciw sobie w postaci transakcji bankowych.
Oj będą żniwa u Morawieckiego.
Jednocześnie dostarczając wprost dowodów przeciw sobie w postaci transakcji bankowych.


@kraggthegrimm: Na Polską giełdę tylko 3 razy wysłałem przelew. Nic nie wypłacałem także mogą mnie pocałować w trąbę.
To samo z tym śmiesznym ich wymysłem 1% PCC. W czym mam to płacić jak wymienię BTC na ETH? W BTC? ETH? PLN? Przecież to jest zmienne.