Wpis z mikrobloga

@Stashqo u mnie standardowo zwrocik, u żony standardowo niedopłata. Ona zawsze się złości, bo jej ciągle mieszają i zmieniają tabelę, a ja raptem w zeszłym roku dostałem drugą. I tak się powoli żyje, na tej wsi.
@RoBee: U mnie mocna nadpłata, żonie oddają 9k mi 19k, 10k z tego wszystkiego z racji BSU (swoją drogą, w PL też powinni coś takiego wprowadzić) no ale z drugiej strony w niektórych miesiącach w sezonie płaciłem nawet 45% podatku, więc zwrot się należy jak psu buda :)
@Stashqo BSU jest zajebiste. Niestety w zeszłym roku #!$%@?łem całe oszczędności na remont i już tgch 20k nie naskrobałem na BSU :-
Zbierasz na własne norweskie, czy może polskie?
@RoBee: Tak, wschodnie Oslo, ewentualnie Strømmen, Skårer, Lørenskog, nie dalej niż 20min jazdy do pracy, w każdym razie gdzieś w lekko imigrankich osiedlach, ale z dala od meczetów. Też się obawiam ile dadzą, ja mam dość dobre zarobki, za to małżonka obecnie na praktykach jest, dostaje jakieś marne grosze, ale skattfri, więc dla banku to wciąż 0 ¯\_(ツ)_/¯
@Stashqo tamtejszy rynek zany jest mi tylko powierzchownie, ale ceny mogą być podobne jak u mnie- z Marsa. Mam trochę famili w okolicach Fredrikstad i to co oni dali za domy, mnie by nawet na kawalerkę nie starczyło. Zazdro.