Wpis z mikrobloga

@skiter: czasami, żęby coś dokładnie stwierdzić potrzeba więcej danych, tak samo kilka dni temu pisałem, że jak nie zrobimy kolejnego nizszego dołka od tego na 6400 to znaczy, żę 6400 był odwróceniem trendu, trochę za szybko i za dynamicznie odbiliśmy, ale to nie problem, po prostu na wyższym pułapie będzie akumulacja, około 07-10 kwietnia powinniśmy stopniowo odbijać, a jak odbijemy wcześniej to te odbicie będzie po prostu nienaturalne
  • Odpowiedz
spadek poniżej 7k też odpada, bo przeczą temu moje wskaźniki, ale jest taka możliwość, jeżeli odpali się panika, ale sądząc po tym co się dzieje w necie, to w tym momencie jeżeli ktoś posiada btc to wie co robi
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Pozwole sobie zacytowac (nie dokladnie - a tylko pobierznie) Rafala Zaorskiego:

- W AT widzisz formacje numer 4586878, to oznacza ze spadnie, a jak widzisz formacje 98654 to oznacza ze leci do gory. W sumie przy formacji 345435 i 435345 mowi ze bedzie fromacja 323423 a to mowi ze 32445 tez moze sie sprawdzic bo wskaznik 23423 mow ze 4565 tez jest juz na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
xd cały czas mówiełeś, że spadnie, a jak z 7k odbiliśmy na 9k to mi na priv wrzucałeś screeny, że wiedziałęś, że odbije i kupiłeś wtedy w dołku, czy teraz też tak zrobisz XD ?


@JanuszBizn3su: jak już ujawniasz prywatną rozmowę (tu brawo nigdy już do Ciebie nie napiszę nie szanujesz prywatności) to ujawnij całość a nie wybiórczo kombinujesz. Niezła żmija z Ciebie. Na koniec napisałem też:

nie ma za
  • Odpowiedz