Wpis z mikrobloga

dziękuje ślicznie, jak ręką odjął pomogło

Czy jest jakaś vikopowa nitka / interesująca strona / forum / w koncu redit dotycząca adblockerów z filtrami które globalnie moga przyczynić się do poprawy korzystania z internetu? taki sok z filtrów które z pewnością pomogą na większości popularnych stron?
@glewik: @notdot: @hellgihad: @Radikesz: @adi-badi: @gaim: @Drogowskaz: @czornulek: @rafcio_2: @ookurasama: @ookurasama: @Matti28: @rooneq: @DelFuego: @JaLurek: @J23GC1: @insomnia_: @bad_karma:

Nie wiem jak u was, ale u mnie trzeba dwa razy klikać, żeby filmik ruszył, więc zrobiłem coś takiego (można wkleić zamiast poprzedniego filtra; wprawdzie znika znaczek play, ale coś za coś :):

streamable.com###play-overlay:style(display:none !important)
Dajcie
@boubobobobou: Wydaje mi się, że wczesniej trzeba było trzy razy kliknąć: raz w miniaturkę i dwa razy w powiększony odtwarzacz. Teraz trzeba kliknąć dwa razy - raz by pokazać odtwarzacz, i drugi raz, by rozpocząć odtwarzanie filmu.
Nie wiem jak u was, ale u mnie trzeba dwa razy klikać, żeby filmik ruszył, więc zrobiłem coś takiego (można wkleić zamiast poprzedniego filtra; wprawdzie znika znaczek play, ale coś za coś :):

streamable.com###play-overlay:style(display:none !important)

Dajcie proszę znać, czy działa.


@boubobobobou: Masz pomysł dlaczego pomimo wpisaniu obu tych filtrów

streamable.com##.stm-ad-player

streamable.com###play-overlay:style(display:none !important)


nadal odtwarzacz nie działa?
@boubobobobou: Tak to wygląda. Na górze zrzut z uBlocka, na dole po lewej widok przed uruchomienie (przed dodaniem pierwszego filtra w ogóle przeglądarka nie wyświetlała okna odtwarzacza). Po prawej widok po kliknięciu w przycisk odtwórz. Tak jakby film się ładował ale nigdy się nie załaduje. Gdy wejdę na stronę streamable wszystko działa. Czyli jest coś schrzanione z odtwarzaczem wykopwym. Wcześniej miałem analogiczną sytuację z youtubem ale dodanie pierwszego filtra (na zrzucie)
źródło: comment_EwcNK48CBhqhSdWACvJQOydRyOWsBWQM.jpg