Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pytanie do różowych. Planuję oświadczyć się swojej dziewczynie i zastanawiam się nad pierścionkiem. Mianowicie, podoba mi się wzór jak poniżej, natomiast chciałbym żeby pierścionek zamiast z brylantem był z szafirem (tj. żółte złoto + szafir). Co sądzicie o takim połączeniu? Mnie się podoba, mojej różowej też chyba podobają się takie pierścionki, natomiast zastanawiam się nad uniwersalnością takiego rozwiązania - wiadomo, niebieski szafir bardziej rzuca się w oczy niż neutralny diament.

#bizuteria #rozowepaski #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej, mam pytanie do różowych. Planu...

źródło: comment_GjeZafo5Fzual5hKQ9Pu1zCC5iE4htSt.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
SzklanaPrzyjaciółka: @Andradite: @mar0uk: No właśnie wszystkie znajome mają pierścionki z diamentem, a mnie ten motyw wydaje się dość oklepany. Zresztą sondowałem moją i podobały jej się pierścionki z kolorowymi kamieniami. Bardzo podoba mi się również ten projekt, natomiast na brylant tej wielkości który tam jest nawet mnie nie stać (chyba że bym się wypruł z całej kasy, ale przecież chyba nie o to chodzi).

@nama:
AnonimoweMirkoWyznania - SzklanaPrzyjaciółka: @Andradite: @mar0uk: No właśnie wszystk...

źródło: comment_PnG9vVIMppQvEKzTDQ80uQqKErGJi2Wv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz