Wpis z mikrobloga

@Wobbuffet: Bo ma szczuplejsze i bardziej umiesione, a ze nie bede swojego rozowego obnazal przegrywom to uwierz mi ze ma duzo zgrabniejsze.

Jak bedzie chciala to sama pokaze, ma tu konto, ale nie jest atencjna nadeta baba by szukac plusikow za patyki jak OPka
@OneToRuleThem: Bo nie uwazam ze Twoje nogi sa super? Nie sa zle, ale do bycia ladnym daleko im jak mi do bycia na ksiezycu. Wybacz.

Masz chude nogi bez miesni, dosc krzywe do tego fatalnie ubrane. Rozumiem stulejarzy ktorzy plusuja bo pewnie dlugo nawet takiego patyka nie zobacza, ale bylem z wieloma kobietami majacymi podobne nogi i za kazdym razem balem sie ze jak dotkne w udo to sie dziewczyna polamie.
@SH91: nie wiem do czego dążysz. Ciesze sie, ze masz kobietę, która Ci sie podoba, która uważasz za atrakcyjna, ale musisz pogodzić sie z tym, ze Twoj argument w postaci zdjęcia nie zbyt był legitny ani dla mnie, ani dla większości wykopków. Sory memory, ale nie da sie ukryć, ze na tej focie nogi Twojej różowej nie wyglądają ani zgrabnie, ani ładnie, zwłaszcza w tej stylowce rodem z teledysku Erica Prydza
@SH91: Piszesz, że nie będziesz obnażał różowego a jednak to zrobiłeś tylko zamiast góry poparcia zostałeś lekko sprowadzony na ziemię przez hmm zobaczmy 545 osób. Jesteś bardziej atencyjny niż ta nadeta baba, ale w przeciwieństwie do niej Tobie to nie wychodzi xd I nie umiesz się pogodzić z tym, że większości tutaj nie podobają się nogi Twojej dziewczyny.
@OneToRuleThem: Prosze bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgrabniejsze, prostsze i troche bardziej umiesnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SH91: myślałem, że tostowanie tu zdjęcia nóg które wyglądają dwa razy gorzej i są w #!$%@? nieapetycznie było wystarczająco cringe, ale potem zobaczyłem, że zaplusowałeś każdy komentarz w tym wpisie, który krytykuje zdjecie OPki xDDDD
@Wobbuffet: Nie obnazylem nikogo geniuszu.

Zobaczylbys jej nogi na zywo to by Ci stuleja pekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem atencyjny? Na 10 lat bywania tu, a
4 bycia tu na prawilnym koncie nie okazalem zadnej atecyjnosci, bo i zadnej nie pragne.

Moze i zdjecie nie jest zbyt fortunne, ale nogi dalej sa ladniejsze niz wiekszosc stulejarzy sadzi ;)
@OneToRuleThem: Nogi masz ochydne i mnie nie zapiekla Twoja recenzja poniewaz odnosisz sie do recezji Mirkow a jak wiesz jezdzi ona na pstrym koniu ;)

Pracuj dalej, ale zjedz cos na boga bo umrzesz! Zero miesni i zero tluszczu. Ogarnij sie.

Owszem o gustach sie nie dyskutuje, ale jak widze kogos kto ma tak chude nogi to az na usta sie cisnie "idz zjedz i cwicz" i nie tylko mnie
@OneToRuleThem: Widzialem, ale ktos tu nie chce przyznac sie do bledu.

Baw sie dobrze ze swoim szkieletem, na pewno ludzie z Egiptu sie Toba zaintersuja.

PS. Zjedz cos

Baw sie nad Twoimi plusami ktore nic nie znacza bo nogi masz dalej chude i krzywe