Wpis z mikrobloga

Samsung Galaxy S 9000i z porysowaną obudową i gwarancją do marca. Ekran w dobrym stanie. Bawiłem się w komisie, działa sprawnie. 650 PLN. Brać czy wybrać jakiś inny model (Mini II, Gio lub coś pochodnego z Androidem)?

Jeśli ktoś się zna na rynku smartfonów proszę o radę. Zależy mi na aparacie, szybkości działania, Internecie i obsłudze SWYPE (szybkie smsy). Mile widziany flash.

@Andr3v: @footix: Przywołam Was, bo już raz pytałem o radę :P

#gsm #komorki #help
  • 32
@footix: Ty i Andr3v mieliście najbardziej sensowne rady, więc jak możesz to poradź czy jest sens kupić używanego SGS'a czy lepiej coś słabszego, ale nowego z Samsunga. One się aż tak różnią?
@footix: Eh. Przemyślę. Ale chyba pójdę jutro po tą i9000 z komisu, bo boków z których zszedł lakier i tak nie będzie widać w silikonowym kondomie, a ekran nie był jakoś bardzo mocno porysowany. Do tego dają fabryczną gwarancję i nie trzeba dopłacać za transport jak na allegro.
@parachutes: Tak jak radzi footix, poczekaj, znajdzie się dobra sztuka w dobrej cenie.

Co do innych modeli Samsunga to tak jak piszą wyżej, różnica w procesorze jest tak duża, że nie opłaca się pakować w nie.

Ewentualnie poszukaj jeszcze SE Neo V lub SE Live with walkman. Podobna półka cenowa, podobne osiągi.
@Andr3v: Napaliłem się na tego SGS'a i teraz tylko rozważam czy warto wziąć takie z którego odlazł lakier na ramce i ma lekko porysowany ekran (650 PLN) czy jakiegoś całkiem nowego, nieużywanego (899 PLN). Ale znając siebie po tygodniu użytkowania mój telefon będzie miał rysy i ślady użytkowania, więc nie wiem czy warto tyle wydać.