Wpis z mikrobloga

Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem.
Jest wyjątkowo niebezpieczny dla waszych portfeli.
Nagania wyłącznie na ScamyCoiny, tylko Shity. BTC dla niego nie istnieje.
Łyka wszystko jak pelikan, dobry marketing i już się podnieca.
Nie przechodźcie mirki na ciemną stronę mocy, wystrzegajcie się go.

O krypto nie ma kompletnie pojęcia.
Ostatnio zaczął naganiać na kolejnego shita - #stellar

Jego widzowie są jak sekta, uważają go za bożka wszechwiedzącego.
W komentarzach mamy istny kabaret i całe portfolio bredni krypto od nosaczy.
Ostatnio naganiał ich na #lisk w komentarzach już się prują do niego
o masakryczny spadek ceny...

Naganiał na IOTĘ (wierzy że będzie po 500$)
Wierzy w każdą brednię jaką wyczyta na stronie ICO projektu.
ICO drogą do majątku, buehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jego naiwność nie zna granic przyzwoitości.

Jego pupile to armia frajerów, którym opycha swoje nędzne poradniki za ponad 1250zł.
Wolę nie widzieć co tam wygaduje bo jeszcze by mi utkwiło w głowie i #!$%@?ły mi się priorytety.
Przypominam również że jego widzowie to największa grupa ludzi,
którzy dali się naciągnąć na płatny poradnik od kolejnego cudownego dziecka krypto,
Macieja Wieczorka z CryptoDisasters... tzn. masters.
Następnie założyli jakąś grupę pokrzywdzonych, bo z płatnego poradnika wynikało tylko "kup i hodluj".
Zajebiste porady, cenne w chooj.

Warto przypomnieć jak Shit Lord zachwycał się jakimś typowym scamem - coinem do rozliczania z elektrowni wiatrowych. Bo wiecie, to przyszłość w końcu. Zielona energia. Tysiące wiatraków będą musiały się rozliczać w coinach, to oczywiste!!! I do każdej czynności potrzebujemy innego coina!

I ani słowa o btc, shitcoin is future

Wykreował się na "Jestę Ekspertę" a janusze łykają. Nie idźcie tą drogą mirki...
Poważnie. On swoją ponadprzeciętną naiwnością szkodzi.

#bitcoin #kryptowaluty #stellar #btc #shitcoin #scam #altcoin #januszebiznesu #iota
cyberpunkbtc - Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem....

źródło: comment_gUxjIQU9ql6zB7yBhA8kV4LLUktTHkaR.jpg

Pobierz
  • 63
@cyberpunkbtc: jak dla mnie to żaden coin nastawiony na płatność per konkretna usługa nie ma sensu (czy to POWR,GAME,VIBE itd bo to jest za mała grupa docelowa by coin był coś warty), jedynie z takich coinów liczę na VENa bo tracking towarów jak dla mnie jest przyszłościowym rozwiązaniem. Co do Koniecznego to w większości czyta po prostu info ze strony projektu i porównuje ATH do obecnej ceny, jak dla mnie nie
@padre_be1:
Chyba czerwonymi świeczkami. Wiesz że od 9 lat są alty które mają to zrobić i tacy jak ty którzy to przewidują? Wejdź sobie na archiwum coinmarketcapu, kliknij kilka lat wstecz i sprawdź jak wyglądała czołówka i gdzie dziś są te alty. Pomogę:

http://deadcoins.com

Szukaj z opisem scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłopie, to śmieszne stwierdzenie. Znikną i te alty i ty, a w wasze miejsce pojawia
@oink_oink: nie słyszałem, mało interesuje się coinami spoza top 100. Chociaż gdybym miał jakieś wolne środki to w pare bym zaryzykował i władował po pareset $ na pół roku i zobaczył czy któryś się wybije (ale równie dobrze może zniknąć). Nie ma co ukrywać alty na dzień dzisiejszy w 80% to scamy, które pod przykrywką obietnic zawiną się po roku/dwóch. Ja tam inwestuję tylko w te alty które mają znane partnerstwa
@cyberpunkbtc: kompletnie nie ma sensu, to jest to co napisałem wyżej... to nie ma racji bytu i zbytu, bo równie dobrze mogę płacić bitcoinem za te aplikacje. Kolejny scam zresztą podobny do VIBE (gdzie płaci sie za jakieś koncerty w wirtualnej rzeczywistosci :DD gdzie target szacuje na jakieś 1k osób na świecie, bo nie dość, że muszą interesować się crypto to jesczze mieć gogle vr i nakrecony koncert musi być jego
@cyberpunkbtc: yep, wierze w ten projekt, troche dziwi mnie ze nazywasz to shitem, no ale nie nazwales scamem przynajmniej , to juz dobrze. Oni maja 2mln + baze userow ktorzy korzystaja z ich appstora, sadze ze to wieksze szanse niz te inne shitcoiny co oferuja hodowanie wirtualnych zwierzat, zobacz sobie dlaczego warto napisac appke na apptoide zamist na play/apple store, inaczej placa deweloperom, i jeszcze wysylaja % dla producenta komorki, masz
@oink_oink: Ja nie widzę w żadnych altach nadziei, choć wiadomo że nie znam nawet ich części. No może w cardano, myślę że może stanowić w przyszłości realne zagrożenie dla eth w przeciwieństwie do innych platform kontraktów.

Dlaczego ma to być konkurencja dla innych? Gdzie tam są jakieś wartości dodatnie poza niższym grę dla właścicieli sklepu? Konkurencja zawsze też może obniżyć, choć do tego nie dojdzie. 2 mln to strasznie malutko. Spróbuj
@cyberpunkbtc: Powiedz lepiej od kiedy go oglądasz? Twoja opinia jest trochę za bardzo jednostronna. O ile zgodzę, się że ostatnio phil odleciał, ale mówienie, że nie zna się na krypto jest śmieszne.

Ja oglądam go od września zeszłego roku i ludzie, którzy go posłuchali mogli zrobić mega kokosy i nauczyć się podstawowej analizy kryptowalut. On nie polega na analizie technicznej tylko na whitepapers, marketingu itd itp. Niestety ostatnio jej zachowanie coraz
@cwlmod:

ale mówienie, że nie zna się na krypto jest śmieszne.


Ja #!$%@?ę nie mamy o czym gadać. To tacy jak on są śmieszni.
Ten człowiek siedzi w krypto od ilu? Mniej niż rok. Gada różne głupoty, słychać to na każdym kroku. Co, mam ci dać przykłady? Nie mam ochoty oglądać tych jego bredni. Totalny brak wiedzy i informacji. Czerpie je z mainstremowych mediów co jest najidiotyczniejszym źródłem w krypto. Sorry,
@cyberpunkbtc:

Naganiał na IOTĘ (wierzy że będzie po 500$)


W którym filmie tak twierdził i w jak długiej perspektywie to oceniał? Bo ja pamiętam, że mówił, że "niektórzy wierzą, że IOTA będzie warta 100$, no być może w perspektywie długoterminowej", a sam oceniał jej wartość na 25$ na koniec tego roku (mówił to po dzikim wzroście IOTA na 6$).
@cyberpunkbtc: I najlepsza grzana z niego że uważa że nie warto inwestować w Ripple bo to "banksterska" moneta.
Ja #!$%@?ę, właśnie widać jaki on kumaty. Ripple to nie żadna banksterska moneta, tylko perfidny scam. Nie ma i nigdy nie będzie miał nic wspólnego z żadnymi bankami. Jak ktoś w to wierzy to jest naiwnym frajerem i nie zna realiów bankowości bo ten projekt jest niedorzeczny.
Pewnie większość swojej wiedzy czerpiesz od
@mm27_: Doskonale pamiętam jak mówił że zamierza ją długo hodlować i może być kiedyś warta nawet 500$. Może nie było to w filmiku o IOCIE ale w jakimś innym gdzie o niej wspominał. Z pewnością nie wymyśliłem sobie tego a pamiętam dobrze bo gdy to usłyszałem to nie mogłem w to uwierzyć. To wy jesteście jego miłośnikami, nie ja.

Ja #!$%@?ę, teraz będę miał spam od jego fanatyków....

Ten wątek powstał
@mm27_: Sorry, pomyliłem Cię z @cwlmod
Niedawno w jakimś filmiku tak stwierdził jak mówił o iocie że zamierza ją długo trzymać. Nie chce mi się szukać, przecież musiałbym słuchać kilku wstecz uważnie. Ja po prostu radzę uważać, bo łatwe wzrosty na krypto się skończyły a wraz z nimi jego genialne porady. Już zaczyna się martwić a ludzie się plują o jego radę o inwestycji w Liska. Wcześniej to miał łatwo, cokolwiek
Jedno jest pewne. On się opiera na ICO i im ufa a 98% ICO upada i inwestorzy są stratni. To nie ma prawa się udać

@cyberpunkbtc: On nigdy nie polecał akurat ICO ani sam nie inwestuje mówił o tym kilka razy - nie wiem skąd to wziąłeś